Єврокомісія: Європейський державний акт прощання з Колем відбудеться

0


Дату європейського державного акта оголосять найближчим часом. За даними газети Bild am Sonntag, він відбудеться в Страсбурзі.Заступник прес-секретаря Єврокомісії Міна Андрєєва підтвердила у понеділок, 19 червня, майбутнє проведення офіційної європейської церемонії прощання з колишнім канцлером ФРН Гельмутом Колем (Helmut Kohl), помер 16 червня.

«Європейський державний акт відбудеться», — повідомила Андрєєва агентство epd. Мова йде про офіційної церемонії вищого рівня, яку організовують, як правило, тільки в разі смерті колишніх глав держав або урядів. ЄС ніколи раніше не влаштовував таких траурних церемоній. У Німеччині таке прощання — на національному рівні — проводили, зокрема, у квітні 2017 року після того, як з життя пішов колишній міністр закордонних справ та екс-міністр внутрішніх справ ФРН Ганс-Дітріх Геншер (Hans-Dietrich Genscher).

За інформацією тижневика Bild am Sonntag, європейський державний акт відбудеться в Страсбурзі. Заступник прес-секретаря Єврокомісії підтвердила, що її голова Жан-Клод Юнкер «підтримує контакт з усіма зацікавленими особами», щоб «найближчим часом встановити дату церемонії. У Німеччині заходи такого рівня не планується, пише 19 червня Bild, оскільки цього побажав сам колишній канцлер Коль. Панахида відбудеться в соборі міста Шпайєр (земля Рейнланд-Пфальц).

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий