Сміттєва «санта-барбара» у Львівській міськраді: в сюжет введуть іноземців, нардепів і ще більше інтриг

0


Комісія ТЕБ і НС Львова повторно звертається до органів державної влади щодо введення у Львові надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне рішення сьогодні, 19 червня, було прийняте на позачерговому засіданні міської комісії, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами керівника міського департаменту ЖКГ Ірини Маруняк, у зв’язку із зупинкою роботи перевізника «АВЕ Львів» у Львові погіршилася ситуація з вивозом відходів.

«Сьогодні ситуація у місті щодо вивезення сміття є критичною. Не вивезено сміття з 403 майданчиків на території районів – вони є перенакопиченими. На майданчиках сміття лежить більше місяця. Критична є ситуація у трьох  районах: Сихівський, Шевченківський, Франківський. Сьогодні 8,5 тисяч тонн є сміття, яке не вивезено. Також я дала команду всім керівникам і головам адміністрацій провести комісії ТЕБ і НС, бо ситуація з компанією АВЕ є критичною – вона сміття не вивозить. Жодної машини за вихідні не вивезено. Якщо порівняти динаміку п’ятниці і понеділка, то вона йде на погіршення.», – наголосила вона.

Також І. Маруняк зазначила: аби вивезти усі відходи, що лежать просто неба, необхідно 850 сміттєвозів.

Водночас заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив, що на минуло тижневе звернення міської комісії із надзвичайних ситуацій жодної реакції не було.

«Жодної реакції на попереднє звернення немає. Окрім того, продовжуються такі речі, як затримання повернення автомобілів сміття зі Львова. Учора біля Києва, на наш погляд , безпідставно затримали дві машини – це 40 тонн сміття, які потім півдоби повертаються до Львова», – заявив посадовець.

Своєю чергою  директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна запропонувала…звернутися до міжнародних інституцій.

«Я пропоную нам звертатися до міжнародної спільноти, до міжнародних екологічних організацій, посольств іноземних держав», – зазначила вона.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий