Перевізники на Львівщині отримають компенсацію за перевезення пільговиків

0


Компенсації здійснюватимуться у вигляді субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення) бюджетам, окрім Львова.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 травня: «На Львівщині перевізникам відшкодовуватимуть з обласного бюджету вартість пільгового перевезення окремих категорій громадян. Такий механізм передбачили програмою компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2017 рік».

«Загальний обсяг фінансування програми з обласного бюджету – 15 мільйонів гривень: автомобільному транпорту – 10 мільйонів гривень, залізниці – п’ять мільйонів гривень.  За словами директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк, програма скерована на організацію відшкодування перевізникам вартості пільгового перевезення окремих категорій громадян, яким законодавством надано право безоплатного проїзду на міських, приміських та міжміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі області», – зазначено також у повідомленні.

«Крім того, документом передбачається забезпечення компенсації збитків автомобільним перевізникам та залізниці від пільгових перевезень окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування. Компенсації здійснюватимуться у вигляді субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення)  бюджетам, окрім Львова», – попоінформували також в облдержадміністрації 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий