Nestlé безкоштовно роздаватиме продукти і обладнання для кафе. На допомогу українським рестораторам компанія планує витратити 7 млн грн

nestle-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%ba%d0%be%d1%88%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%bc%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d1%83%d0%ba%d1%82%d0%b8-%d1%96-2

Найбільший світовий виробник харчових продуктів, компанія Nestlé, яка має виробництво у Львові, безкоштовно роздаватиме місцевим підприємцям з готельно-ресторанного бізнесу продуктові набори та безоплатно надаватиме в оренду обладнання для приготування кави. У такий спосіб компанія намагається підтримати бізнес, що зазнав фінансових втрат через тимчасове, але доволі тривале закриття під час карантину.

Як повідомила прес-служба компанії, благодійна ініціатива «Завжди відкриті для вас» має на меті допомогти малим і середнім підприємцям-власникам кафе, ресторанів та пекарень відновити роботу і вийти з карантину, зекономивши гроші.

Підтримка від Nestle передбачає скасування орендної плати за обладнання для приготування кави для дистриб’юторів, які обслуговують ресторани, кафе, пекарні, готелі та кіоски, а також пропозицію «рестарт» – безкоштовні набори професійних продуктів для приготуванні їжі та кави для пришвидшення відкриття закладів.

Будь-який власник кав’ярні чи ресторану може заповнити онлайн-заявку ^(https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=I6-jEmmnVEaEf5WPPUefSggxjBxRFFVDtv9d1LRWNylUMEFSNkJKWEdYSFNLWEtPWTlGUEI3MlpNTy4u) і отримати допомогу.

«Наші дії в межах ініціативи спрямовані на те, щоб зберегти заклади громадського харчування по вcій країні та допомогти їм відновити свою роботу. Ми розуміємо, що відкриття кав’ярень та ресторанів після карантину – це непростий процес, і наші клієнти потребуватимуть уваги та підтримки», – наголосила керівниця бізнесу Nestlé Professional в Україні Олена Шевельова.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі компанії, до безкоштовного набору продуктів входитимуть соуси, кава та кондитерська продукція від Nestlé. Обсяги допомоги та кількість продуктів в кожному наборі компанія обговорюватиме з підприємцями індивідуально. В Україні заявки, згідно з попередніми даними, приматимуть впродовж місяця, але за потреби цей термін можуть збільшити.

Nestlé започаткувала цю ініціативу в країнах Європі, Північній Африці та Близького Сходу. Сукупні інвестиції, як йдеться в повідомленні компанії, становлять близько 500 млн швейцарських франків (13,9 млрд грн в перерахунку). В Україні на заходи, спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу у галузі громадського харчування, планують витратити 7 млн грн.

Нагадаємо, Nestlé в Україні займається виробництвом продуктів кулінарії (соуси, кетчупи ТМ «Торчин»), кави та напоїв (ТМ Nescafé, Coffee-mate), кондитерських виробів (ТМ Nestlé та «Світоч») та продуктів швидкого приготування (ТМ «Мівіна»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter