Lviv Tech Angels розпочав пошук стартапів для інвестицій. Стартапери мають переконати журі у тому, що саме їхній проект вартий уваги

lviv-tech-angels-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d1%88%d1%83%d0%ba-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b0%d0%bf%d1%96%d0%b2-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%96%d0%bd%d0%b2%d0%b5-2

Інвестиційний клуб підтримки стартапів Lviv Tech Angels оголосив про готовність інвестувати в стартапи і продуктові компанії на ранніх стадіях розвитку у Львові та Україні загалом, а також розпочав відбір охочих отримати такі інвестиції.

Інвестклуб Lviv Tech Angels утворився ^(https://zaxid.net/na_konferentsiyi_lviv_it_jazz_2019_prezentuyut_unikalniy_klub_investoriv_n1484005) в червні 2019 року під час об’єднання компаній Львівського IT-кластеру, його членами є співвласники компаній та представники топ-менеджменту.

Нині клуб інвесторів почав пошуки перспективних стартапів та повідомив про те, що відтепер організовуватиме пітчинг-сесії на постійній основі.

До участі в конкурсі запросили українські стартапи, які мають сформовані команди та перших клієнтів. Щоб отримати інвестиції їм необхідно заповнити ^(https://itcluster.lviv.ua/projects/lviv-tech-angels/) реєстраційну форму на сторінці проекту та дочекатися запрошення на сесію з учасниками клубу.

«Якщо пощастить пройти відбір, наступний крок – переконати інвесторів у тому, що саме ваш проект вартий уваги», – йдеться в повідомленні ^(https://itcluster.lviv.ua/lviv-tech-angels-shukajut-startapy-dlya-investytsij/) .

Нагадаємо, Lviv Tech Angels має на меті створити у Львові культуру ангельського інвестування – інвестування власних коштів у ризикові підприємства-стартапи, зазвичай в обмін на конвертований борг або частку в компанії – та розвинути стартап-індустрію, шляхом створення потужної спільноти інвесторів, які регулярно підтримуватимуть найкращі українські стартап-ідеї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter