Ініційовано збір коштів для відновлення Підгорецького замку. Як долучитися

1


Активісти вже зібрали понад 46 тисяч гривень з необхідних 215 на відновлення Підгорецького замку. Про це повідомляє Громадське радіо.

 

Додамо, що  проект із відновлення замку і збір коштів організував благодійний фонд «Софос». Ініціатори вже мають проект відновлення балконної групи північно-східної сторони замку, що знаходиться у жахливому стані та частково знищена. Отож планують виготовити і встановити нові балясини, парапети та водостік згідно з орігінальними кресленнями та використанням такого ж матеріалу, який використовували при будівництві, щоб зберегти первинний вигляд палацу.

«Це дуже гарний замок у гарному місці. Це була резиденція одного з відомих королів Польщі. Це Ян ІІІ Собеський. Також Підгорецький замок називають українським Версалем», –  каже керівник благодійного фонду «Софос» Юрій Воронецький.

Історія роботи з Підгорецьким замком почалася ще в далекому 2002 — 2003 році, коли я разом з культурною асоціацією «Новий Акрополь» був перший раз там, побачив ці замки. Ми познайомилися з директором Львівської картинної галереї Борисом Григоровичем Возницьким. Він запропонував нам допомогти. Першим досвідом був Золочівський замок, де ми займалися упорядкуванням джерела.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий