Ігор Васюник: «Львівську академію сухопутних військ перетворюють в кузню кадрів «баяністів»

0


Народний депутат України про аферу з реформування військової освіти в Україні під час війни та спробу фактичного знищення Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові:

«Наближчими днями міністр оборони Полторак таки збирається виносити на засідання КМУ питання щодо створення у Харкові інституту танкових військ і перенесення туди підготовку курсантів з Національної академії сухопутних військ ім.П.Сагайдачного. А фактично мова йде про знищення академії у Львові.

Академії, рівень професійної підготовки курсантів та матеріально-технічної бази якої відповідає стандартам НАТО. Академії, на базі якої проходять міжнародні навчання за участі ген.секретаря та командування сухопутних військ НАТО, міністрів оборони Канади, Литви, Польщі, Латвії, Турції та ін. Понад 70% усього міжнародного співробітництва ЗСУ припадає на Національну академію сухопутних військ у Львові.

Академії, в якій за час російської агресії проти України підготували 6000 офіцерів, 60 000 солдат та сержантів. Фахівці якої провели індивідуальну підготовку 24-ої, 80-ої, 128-ої, 51-ої, 26-ої бригад та підрозділів (в т.ч. безпосередньо в зоні АТО), а розформована 44-бригада (2000 чоловік) наново сформована фахівцями академії.

Академії, 300 випускників якої нагородженні високими державними нагородами за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО. Восьмеро стали Героями України, троє з них – посмертно. 63 випускників загинули, захищаючи державу…

Завдяки керівнику академії – генералу Павлу Петровичу Ткачуку, академія стала вишем за кращими світовими стандартами військової освіти. Саме завдяки Ткачуку, який в період розформування військових частин (фактично знищення українського війська) – стягнув в академію близько 600 одиниць бойової техніки, 300 з яких відновили силами академії та передали в зону АТО.

Національна академія у Львові розвивається за прикладом найкращих видових навчальних закладів Сухопутних військ в країнах-членах НАТО. Високий рівень підготовки курсантів відбувається завдяки: концентрації в одному навчальному закладі наукового та військового досвіду, якісної навчально-матеріальної бази, наявність найбільшого в Східній Європі полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що дає можливість проводити бойові навчання. Є всі умови для комплексної підготовки випускників!

І тепер міністр Полторак вирішив навчання «танкістів» з академії перенести на харківський факультет військової підготовки в цивільному виші (!), де не те що ніколи не стріляли з танка, а навіть немає полігону для бойових навчань. Ще міністр Полторак вирішив, що факультет підготовки спеціалістів бойового забезпечення з Львова потрібно перенести в Кам’янець-Подільський, факультет ракетних військ і артилерії – в Суми.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий