Азаров відсудив у держави Україна свою персональну пенсію

0


Офіційно високопосадовцю часів Януковича припинено пенсійні виплати з 1 квітня 2015 року

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Екс-прем’єр-міністр Микола Азаров, який після Революції гідності втік до Росії, продовжує боротися за статки і майно, яке вимушено залишив в Україні. Наприкінці травня його представники через суд добилися зняття арешту з особистих речей та майна, куди ввійшли раритетні витвори мистецтва, низка літератури, зброя, оціночною вартістю в кілька мільйонів доларів. Це – так звані «скарби» Азарова, про їх знахідку бравурно рапортували ледь не всі силовики країни.

Наразі Азаров через суди фактично добився відновлення виплати пенсії, яку не отримує, починаючи з 1 квітня 2015 року. Для державного бюджету така економія становить 207 тис. грн на рік!

Річ утім, що Микола Янович має пенсію, яка підпадає під дію Закону України «Про статус народного депутата України» і становить 17 252,84 грн на місяць. Кошти нараховуються на його рахунок, відкритий в Ощадбанку.

Як стало відомо «Главкому» з низки ухвал, що розміщені в Єдиному державному реєстрі судових рішень, прем’єр ось-ось поновить отримання цих грошей. 

Нагадаємо, 21 грудня 2015 року пенсія Азарова була арештована. Цю санкцію видав Печерський районний суд, задовольнивши клопотання слідчого ГПУ.

Згідно з матеріалами справи, екс-прем’єр фігурує у кримінальному провадженні з розтрати бюджетних 220 млн. грн. Слідство з’ясувало, що протягом жовтня 2010 року-липня 2013 року тодішній президент Віктор Янукович у змові з головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, прем’єр-міністром, міністром фінансів, членом наглядової ради ПАТ «Укртелеком», директором ТОВ «ЕСУ», службовими особами Держспецзв’язку організували фінансування за рахунок державного бюджету виконання робіт з побудови виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий