3 листопада розпочнеться «Податковий Майдан #SaveФОП»

23:35 2 листопада 2020 р.

Завтра, 3 листопада, в Києві розпочнеться безстрокова акція протесту представників мікробізнесу «Податковий Майдан #SaveФОП».

Акція відбуватиметься на площі Конституції і під Верховною Радою.

Організатори акції — представники Всеукраїнського руху #SaveФоп кажуть, що акція буде безстроковою і триватиме, допоки парламент не скасує законопроєкти №385031 і №385032. Натомість ФОПи вимагають, щоб влада прийняла два альтернатівні закони — №3853-1 та  №3853-2, які зареєстровані у парламенті, пише Dailylviv. ^(https://dailylviv.com/)

Законопроєкти, прийняття яких вимагають підприємці, скасовують норми про обов’язкові реєстри розрахункових операцій для дрібного бізнесу. Якщо дрібний бізнес не почують, то уже з 2021 усі ФОПи, що продають товари та послуги, зобов’язані будуть застосовувати РРО, а за найменші помилки у звідності чи перебої з Інтернетом їм загрожують штрафи.

Про це повідомив Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп, під час пресконференції у Львівському пресклубі. ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/podatkovyi-maidan-30-u-lvovi-anonsuvaly-masshtabnu-aktsiyu-pidpryiemtsiv-3-lystopada-u-kyievi-86988)

За словами Сергія Доротича, на площі Коституції 3 листопада зберуться підприємці з усієї Україниі вони стоятимуть до повної перемоги.

— Нас, малих підприємців – півтора мільйони, і нас вже підтримали 31 міська влада, 8 обласних і 3 районних, які надіслали відповідні звернення до президента і парламенту.  Я упевнений, що ми виграємо цю битву і не дамо знищити малий бізнес в Україні, який є основою її економіки, – наголосив він.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів. ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/u-lvovi-poperedyly-pro-podorozhchannya-naineobkhidnishoho-z-1-sichnya-yakshcho-vlada-ne-skasuie-zakon-pro-podatky-dlya-fopiv-869)