23 роки ув’язнення для трьох убивць, — суд на Львівщині

15:40 24 грудня 2020 р.

За вбивство підлітка у Жовкві засудили трьох його знайомих.

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо трьох юнаків із Жовківщини, яких обвинувачували у вимаганні та заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч.4 ст.189 та ч.2 ст.121 КК України).

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

У квітні 2019 року у Жовкві троє жителів району (на той час одному було 15 років, а двом — по 17 років) вимагали у свого 17-річного знайомого 12 тис грн, які він нібито їм заборгував.

Аби хлопець повернув борг, обвинувачені завдавали йому тілесних ушкоджень. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер. З метою приховання злочину тіло закопали на городі, поруч з помешканням одного з нападників.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Червоноградської місцевої прокуратури, визнав молодиків винними і призначив покарання у вигляді позбавлення волі: одному терміном на 8 років, а двом іншим – 7 років і 6 місяців кожному.

На Львівщині поліція розшукує грабіжника і вбивцю ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/na-lvivshchyni-politsiya-rozshukuie-hrabizhnyka-i-vbyvtsyu-88331)

На Сколівщині жорстоко побили і пограбували активіста, який захищає ліс від вирубування (відеокоментар) ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/na-skolivshchyni-zhorstoko-pobyly-i-pohrabuvaly-aktyvista-yakyi-zakhyshchaie-lis-vid-vyrubuvannya-88316)

Священник на Бродівщині відшкодував збитки за смерть пасажира, але суддя вимагає його ув’язнення ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/svyashchennyk-na-brodivshchyni-vidshkoduvav-zbytky-za-smert-pasazhyra-ale-suddya-vymahaie-ioho-uvyaznennya-88260)