10 людей в Румунії, яких лікували від коронавірусу, загинули в пожежі (відео)

01:14 15 листопада 2020 р.

Десять людей загинули в суботу внаслідок пожежі в румунській лікарні, яка лікує хворих на коронавірус, повідомило агентство з надзвичайних ситуацій Румунії.

Про це інформує Reuters. ^(https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-romania-fire/fire-kills-10-at-romanian-covid-19-hospital-idUSKBN27U0OZ?il=0)

Пожежа спалахнула в реанімаційному відділенні окружної лікарні П’ятра-Нямц (місто — приблизно за 277 км на північ від Бухареста) і перекинулася на сусіднє відділення.  Незрозуміло, що це спричинило, заявили чиновники.

Ще сім людей перебувають у важкому стані, включно з лікарем. За даними місцевих екстрених служб, всі загиблі та постраждалі, за винятком однієї людини, були пацієнтами лікарні.

Причину трагедії поки що не знайдено, і прокуратура вже почала розслідування найсмертоноснішої пожежі з 2015 року, коли під час пожежі в нічному клубі Бухареста загинуло 65 осіб.

Згідно з заявою міністра охорони здоров’я Румунії, пожежа могла виникнути через коротке замикання.

Румунія, яка має одну з найменш розвинутих інфраструктур охорони здоров’я в Європейському Союзі, повідомила про 353 185 випадків коронавірусу та 8 813 смертей.

Відео: