ІФА-тестування на коронавірус цього тижня розпочнуть робити у шести медичних закладах Львівщини. Таке тестування робитимуть не лише у Львові, а й у районах області

%d1%96%d1%84%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d1%96%d1%80%d1%83%d1%81-%d1%86%d1%8c%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%82-2

ІФА-тестування, передусім, робитимуть чотирьом карегоріям громадян

У середині цього тижня розпочнуть проводити ІФА-тестування на коронавірус у шести медичних закладах Львівщини:Центрі громадського здоров’я, службі крові, а також у медичних закладах міст Червоноград, Новояворівськ, Стрий та Золочів, повідомив ZAXID.NET директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, проведення ІФА-тестування дозволить суттєво зменшити навантаження на лабораторії, в яких проводять ПЛР-дослідження, адже зараз у черзі на проведення таких досліджень є понад 3,5 тисячі зразків і щодня надходять нові.

«ІФА-тестування передусім проводитимуть медикам, особам, які контактували з хворими на Covid-19, поліцейським та призовникам. В області є 26 установ, які можуть робити такі тести. Визначатимуть наявність імуноглобуліну М, який вказує на наявність захворювання. При його виявленні пацієнта скеровуватимуть на ПЛР для підтвердження», — каже Орест Чемерис.

Такі тестування, за словами Ореста Чемериса, будуть проводити наразі у Львові у Центрі громадського здоров’я, службі крові, а також у Червонограді, Новояворівську, Стрию і Золочеві.

Проведення тестувань за допомогою ІФА дозволить зрозуміти, скільки людей вже перехворіло на коронавірус і розвантажить лабораторії, в яких проводять ПЛР-дослідження, адже чотири лабораторії, в яких наразі виявляють хворих за допомогою ПЛР-досліджень, вкрай завантажені. Вони працюють у дві зміни і проводять щодня до 400 досліджень, а у черзі понад 3,5 тисячі зразків, тому на результати ПЛР-тестування доводиться чекати нерідко тиждень, а то й 10 днів.

Як повідомила ZAXID.NET директорка Центру громадського здоров’ я Мар’яна Служинська, у Центрі готові до проведення ІФА-тестувань, чекають лише на тести. Сьогодні їх на Львів мають відправити з Києва і орієнтовно у середу-четвер розпочнуть проводити перші тестування.

У Львові ІФА-тестування вже проводять медикам львівських лікарень.

Як уже повідомляв ^(https://zaxid.net/uryad_anonsuye_masove_ifa_testuvannya_na_koronavirus_navishho_n1501459) ZAXID.NET раніше для ІФА-тестування (імуноферментного аналізу) потрібна сироватка крові, тобто, для проведення тестування беруть кров з вени і визначають наявність імуноглобулівнів: наявність у сироватці крові імуноглобуліну М вказує на те, що йде гострий процес захворювання, а імуноглобуліну G – що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter