Європі ліпше одна смерть щосімнадцять секунд від коронавірусу, ніж повний локдаун

11:38 24 листопада 2020 р.

Незважаючи на погіршення ситуації з коронавірусом у Європі, представник ВООЗ зазначив, що «запровадження загального карантину — це останній засіб».

За останні два тижні смертність від коронавірусу в світі виросла на 18%. 

Про це повідомив на брифінгу директор європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге.

«Минулого тижня в Європі було зареєстровано понад 32 тис. нових випадків смерті від COVID-19. Це означає, що в Європейському регіоні кожні 17 секунд від COVID-19 вмирає одна людина», — заявив голова бюро.

Незважаючи на погіршення ситуації з коронавірусом, Клюге зазначив, що «запровадження загального карантину — це останній засіб».

«Супутній збиток, пов’язаний з самоізоляцією, досить значний: він включає економічні наслідки, загострення проблем психічного здоров’я, зловживання алкоголем і психоактивними речовинами, гендерне насильство і порушення роботи основних служб охорони здоров’я», — попередив керівник європейського бюро ВООЗ.

А в Україні 24 листопада зранку число інфікованих коронавірусом збільшилося до 647 976 осіб.

На Львівщині госпіталізовано за добу ще 44 пацієнти з коронавірусом ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/hospitalizovano-za-dobu-shche-44-patsiienty-z-koronavirusom-na-lvivshchyni-87625)

Учені проаналізували 79 світових досліджень про заразність Covid-19 ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/ucheni-proanalizuvaly-79-svitovykh-doslidzhen-pro-zaraznist-covid-19-87590)