Японія передасть військовим госпіталям в Україні медобладнання на 1,4 млн доларів. Обладнання відправлять в медзаклади у Львові, Харкові та Ірпені

%d1%8f%d0%bf%d0%be%d0%bd%d1%96%d1%8f-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%8c-%d0%b2%d1%96%d0%b9%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bc-%d0%b3%d0%be%d1%81%d0%bf%d1%96%d1%82%d0%b0-2

До теми

Японія

Японія передасть партію медичного устаткування до українських військових госпіталів на суму 1,4 млн доларів США. Про це повідомив ^(https://www.mil.gov.ua/news/2020/06/20/ministr-oboroni-ukraini-proviv-zustrich-z-nadzvichajnim-i-povnovazhnim-poslom-yaponii-v-ukraini/) посол Японії в Україні Такаші Кураі під час зустрічі з міністром оборони України Андрієм Тараном.

Усе обладнання до кінця 2020 року планують відправити в медзаклади у Львові, Харкові та Ірпені.

«Уряд Японії продовжуватимуть надавати підтримку Збройним силам України, зокрема, шляхом надання матеріально-технічної допомоги: як високотехнологічного медичного обладнання для потреб військово-медичних закладів України, так і сучасних медичних препаратів для протидії коронавірусу та своєчасної і якісної підготовки до його можливої другої хвилі. Так, через представництво ООН в Україні до кінця 2020 року планується поставити чергову партію медичного устаткування до госпіталів в містах Харків, Львів та Ірпінь на суму 1,4 млн доларів США та забезпечити відповідну фахову підготовку медичного персоналу», – йдеться в повідомленні Міноборони України.

Своєю чергою Адрій Таран відзначив, що із поставкою цього медобладнання допомога Збройним силам України від Японії в медичній галузі може сягнути загалом 4 млн дол.

«Це є суттєвим внеском у забезпечення обороноздатності України шляхом збереження життів та здоров’я українських військовослужбовців. Міністерство оборони надзвичайно цінує такий крок уряду Японії», — сказав міністр.

Також посол Японії запевнив у беззаперечній підтримці стратегічного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію та підтвердив принципову позицію своєї держави щодо засудження російської агресії на сході України та невизнання анексії Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми