Як отримати додатковий мандат: на Львівщині виявили фальсифікацію голосів

22:41 3 листопада 2020 р.

У Добромильській міській ТВК підтверджуюються підозри у спробі фальсифікації протоколів ДВК з виборів депутатів Львівської обласної ради.

Про це повідомив ^(https://www.facebook.com/taras.rad/posts/4105837129443126) спостерігач ГМ «ОПОРА» Тарас Радь.

За його словами, Львівська обласна ТВК повернула на уточнення протокол Добромильської міської ТВК з виборів депутатів Львівської обласної ради через розбіжності у даних окремих виборчих дільниць між початковими та уточненим протоколом ДВК.

«Учора Добромильська міська ТВК провела перерахунок на одній виборчій дільниці №461318, яка знаходиться у межах м. Добромиль. Перерахунок виявив розбіжність даних, які зазначені в уточненому протоколі ДВК у голосах кількох політичних партій, тоді як дані у пакетах з бюлетеннями цих партій відповідають даним поточного протоколу з мокрою печаткою. Очевидно, протокол ДВК був кимось «уточнений» самовільно, в результаті чого близько 30 голосів різних партій були дописані одній політичній партії. Аналогічна підозра у розбіжностях в уточнених протоколах є по інших трьох виборчих дільницях: №461317, №461403 і №461327. Ймовірно, протоколи цих дільниць також могли бути самовільно переписані не на засіданні виборчої комісії»,- зазначає Тарас Радь.

Спостерігач ОПОРИ додав, що стосовно дільниці №461318 поліція відкрила кримінальне провадження щодо підозри підроблення виборчої документації. А спроби сфальсифікувати протоколи виборчих дільниць можуть допомогти партії, якій дописували ці голоси, отримати на один мандат у Львівській обласній раді більше.

Голова Львівської обласної ТВК звернувся у поліцію щодо роботи Львівської міської територіальної виборчої комісії. ^(https://dailylviv.com/news/polityka/holova-lvivskoyi-oblasnoyi-tvk-zvernuvsya-u-politsiyu-shchodo-roboty-lvivskoyi-miskoyi-terytorialnoyi-vyborchoyi-komisiyi-87224)

Вибори до Львівської обласної ради: оголошені партії-переможці. ^(https://dailylviv.com/news/polityka/vybory-do-lvivskoyi-oblasnoyi-rady-oholosheni-partiyi-peremozhtsi-87221)

За кого проголосував Львів: партії, які увійшли до ЛМР. Протокол ТВК. ^(https://dailylviv.com/news/polityka/za-koho-proholosuvav-lviv-partiyi-yaki-uviishly-do-lmr-protokol-tvk-87201)