Як добратись зі Львова до Швеції за 16 євро?

333


У деякі країни Європи зі Львова можна зовсім за невеликі гроші. На цей раз мова піде про бюджетний переїзд зі Львова до Варшави, а звідти – політ у Швецію.

Про це інформує портал Lowcost Avia.

Ryanair – найбільша лоукост авіакомпанія Європи продає квитки з Варшави у Швецію у січні 2015 року лише від 29 злотих в одну сторону. Якщо до цього додати недорогий переїзд зі Львова у Варшаву ( близько 90-150 гривень), то вийде цікава поїздка до Швеції з авіаперельотом зі столиці Польщі.

Зауважимо, що по прильоту у Швецію (аеропорт Стокгольм Скавста) бюджетний етап нашої подорожі закінчиться і розпочнуться справжні витрати, але про все по порядку.

Як добратись зі Львова до Швеції за 16 євро?

Отже, у підсумку, ми витратимо 28 гривень + 62 злотих = 16 євро за всі переїзди, трансфер у аеропорт та авіапереліт! Дані ціни актуальні на момент публікації.

Де придбати квитки?

На автобуси/поїзди між Львовом і Жешувом квитки купуємо у касах на місці, або у водія. Квитки на автобус Жешув-Варшава купуємо заздалегідь онлайн на сайті автобусного перевізника polskibus.com.

Авіаквитки Варшава – Гданськ можна придбати на сайті Ryanair.com. Квитки зручно шукати користуючись каландарем цін з Варшави на тому ж сайті. Дати подорожі, для прикладу обрано 21 – 27 січня. На момент публікації на ці дні є квитки за вказаною ціною 29 злотих.

Як добратись зі Львова до Швеції за 16 євро?

Як доїхати до Варшави?

Детальний опис (з фотографіями зупинок та картою) знайдете у публікації Львів – Варшава за 90гривень. На маршруті Львів – Жешув ціни не міняються, а на напрямку Жешув – Варшава дешеві квитки можуть розкупити, тому їх слід придбати он-лайн заздалегідь. На обрану нами дату 20 січня (нічний рейс 23:30-5:30) такий квиток вартує саме 5 злотих.

Як доїхати до аеропорту Модлін?

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...