Як виглядатиме новий готель у центрі Львова. Візуалізація. Переможця визначили на міжнародному архітектурному конкурсі

%d1%8f%d0%ba-%d0%b2%d0%b8%d0%b3%d0%bb%d1%8f%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%bc%d0%b5-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%8c-%d1%83-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d1%96-%d0%bb-2

Так виглядатиме готель на вул. Дорошенка, 2

У Львові визначили переможця архітектурного конкуру на будівництво готелю на вул. Дорошенка. Конкурсне журі обрало найкращу пропозицію з 71 поданого архітекторами проекту. Про це повідомили організатори конкурсу.

Нагадаємо, торговий центр з готельними номерами на вул. Дорошенка, 2 збудує донька депутата Львівської міської ради та бізнесмена Григорія Козловського ^(https://zaxid.net/grigoriy_kozlovskiy_tag44449/) – Софія Максимець. Дозвіл на нове будівництво в центрі Львова погодили за умови, що на проект нового готелю оголосять архітектурний конкурс.

Архітектурний конкурс на будівництво готелю оголосили навесні. Усього архітектори подали 71 пропозицію. У конкурсне журі входили головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, керівниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко та низка архітекторів.

Переможцем міжнародного конкурсу визначили пропозицію львівських архітекторів «Guess Line Architects» (А. Лесюк, М. Когут, Х. Пундак, А. Гончаренко, І. Когут). Саме за проектом цих архітекторів на вул. Кривоноса у Львові збудували Меморіал пам’яті героям Небесної сотні.

«У цьому випадку ми мали конкурс, якого у Львові не було 10 років точно. Нам було подано більше 70 робіт: велика кількість учасників з України та з-за кордону. Маємо переможця зі Львова і це логічно, бо була велика кількість вражаючих проектів, але люди з інших міст не могли відчути специфіки локації. У нас були цікаві дискусії серед членів журі. Чесно кажучи, дуже грунтовано вникали у кожен проект. І це має результат, бо з загальною підтримкою ми визначили перше місце», – розповів ZAXID.NET головний архітектор міста Антон Коломєйцев.

Візуалізація майбутнього готелю і пропозиції, які зайняли друге та третє місця

Коломєйцев називає проект-переможця конкурсу «пам’яткою архітектури 21 століття».

«Це вишукана архітектура, вписана у історичне середовище. Цей проект пропонує щось особливе, якого у місті ще не було. Навіть найбільш якісні зразки України стануть на задній план, бо це особливий проект. Там чітко виділена лінія карнизів із сусідніми будівлями, верхні поверхи відсунуті суттєво від карнизу. Кут даху такий, що буде органічно сприйматись навіть з Ратуші. Цей проект повністю відповідає містобудівним умовам і обмеженням на це будівництво», – зазначає Коломєйцев.

За перемогу у архітектурному конкурсі «Guess Line Architects» отримає від забудовника 20 тисяч доларів. Архітектори, чиї пропозиції зайняли друге та третє місце отримають по 15 та 10 тисяч доларів відповідно.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що доньку Григорія Козловського оштрафували ^(https://zaxid.net/donku_grigoriya_kozlovskogo_zobovyazali_demontuvati_nezakonnu_ogorozhu_v_tsentri_lvova_n1497948) на 107 тис. грн за самовільно встановлену огорожу на вул. Дорошенка, 2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter