Які фестивалі відбудуться цього літа на Львівщині. Одні перенесли, інші перевели в режим онлайн

%d1%8f%d0%ba%d1%96-%d1%84%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d1%96-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%83%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d1%86%d1%8c%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bb%d1%96%d1%82%d0%b0-2

Щоліта львів’яни, захоплені українською культурою, звикли їхати на улюблені фестивалі. Втім, вірусна реальність внесла свої корективи. Цього року деякі фестивалі таки відбудуться, інші переносять на наступний рік, а декотрі проведуть в режимі онлайн.

Атмосферу занурення у середньовічну давнину неможливо відчути в режимі онлайн, тому фестиваль «Ту Стань!» переносять на наступний рік. Але у період, коли мав би відбутися фест, на початку серпня і в інші дні заповідник відчинений та чекає відвідувачів.

«Тустань щодня доступна як пам’ятка, де можна трапами піднятися на сам дитинець безпечно і посмакувати смачною кавою, поїсти у впорядкованій торгівлі. І я сподіваюся, що днями відкриється музей Тустані. Там можна оглянути експонати, а також політати над фортецею на VR-симуляторі віртуальної реальності», — розповів засновник фестивалю «Ту Стань!» Василь Рожко.

Тим часом ZaxidFest планує зібрати фестивальників. Від 4 до 6 вересня скликають у село Родатичі і вже навіть відкрили ^(https://gastroli.ua/events/zaxidfest-20) продаж квитків.

А от фестиваль класичної музики LvivMozArt таки переносять ^(https://zaxid.net/mizhnarodniy_festival_klasichnoyi_muziki_lvivmozart_perenositsya_na_2021_rik_n1504663). Готували велику програму, до якої входило майже 30 подій, сім запрошених оркестрів та солісти з різних країн світу. Про перенесення повідомила засновниця фесту, диригентка Оксана Линів на своїй сторінці у соцмережах: «На жаль, ми змушені повідомити, що запланований фестиваль Львів моцарт повинен бути перенесений на вересень наступного 2021 року».

Своє 10-річчя у серпні мав святкувати фестиваль фольклору «Етновир». Його перенесуть, але натомість проведуть кілька менших акцій.

«Залишимо його такі маленькі фракції, це фотовиставка — зібрали масу фотографій за 10 років. Також зробимо традиційний Етнофешн і засідання української секції CIOFF – Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів», — повідомив організатор «Етновиру» Андрій Сидор.

І цього тижня стало відомо, що найбільша літературна подія Львова BookForum відбудеться онлайн ^(https://zaxid.net/bookforum_u_lvovi_vpershe_vidbudetsya_v_onlayn_formati_n1504639). У такому форматі 16-20 вересня можна буде зустрітися з письменниками із 15 країн світу.

«Це новий виклик для нашої команди. Ми готуємо багато різних новинок і цікавих моментів для наших глядачів. Переглянути трансляції можна буде на нашому сайті bookforum.ua, також на сторінках у соцмережах і на сторінках наших партнерів», — розповіла координаторка прес-служби BookForum Марія Кравченко.

Осінні фестивалі, до прикладу, Свято кави, а також Свято сиру і вина наразі не скасовують. Все буде залежати від ситуації з карантином.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter