Юлія Тимошенко під час карантину відпочивала у маєтку спонсора «Свободи». Через відпочинок в елітному спа-комплексі «Едем Резорт» лідерка «Батьківщини» навіть пропустила засідання парламенту

%d1%8e%d0%bb%d1%96%d1%8f-%d1%82%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%bf%d1%96%d0%b4-%d1%87%d0%b0%d1%81-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bf-2

Журналісти програми «Схеми» з’ясували, що Юлія Тимошенко проживала в елітному відпочинковому комплексі біля Львова

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко ^(https://zaxid.net/yuliya_timoshenko_tag51368/) пропустила позачергове засідання Верховної Ради через відпочинок на Львівщині в комплексі Edem Resort Medical & Spa, що належить екс-депутату від партії «Свобода» Ігорю Кривецькому ^(https://zaxid.net/igor_krivetskiy_tag52404/).

Обставини перебування політикині в елітному готельно-відпочинковому комплексі з’ясували у своєму розслідуванні «П’ятизірковий карантин Тимошенко ^(https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-tymoshenko-edem-resort/30621137.html?fbclid=IwAR3P8mAmAvH95gmknNuez2-ZBrww9baiLeCvdgW5KK6nocGaH7sFEmRGrFg)» журналісти програми «Схеми». Вони стверджують, що саме через поїздку в «Едем Резорт» Тимошенко пропустила 7 травня позачергове засідання Верховної Ради, на якому розглядали невідкладні питання боротьби з епідемією коронавірусу Covid-19. Йшлося про впровадження обов’язкового тестування окремих категорій населення, оплату лікарняних і страхування медиків.

Юлія Тимошенко пропустила важливе засідання парламенту і не з’являлась того тижня в ефірах і на публіці. За кілька днів до цього лідерка «Батьківщини» задекларувала ^(https://zaxid.net/nyt_povidomila_detali_otrimannya_timoshenko_55_mln_dolariv_za_politichni_represiyi_n1502050) 5,5 млн доларів, отриманих у США як компенсацію за політичні репресії в часи президентства Віктора Януковича, але відмовилась назвати, хто саме сплатив їй ці кошти.

В ході розслідування журналісти зафіксували на території відпочинкового комплексу «Едем Резорт» особистого охоронця та водія Юлії Тимошенко, а також зняли кадри з жінкою, схожою на лідерку «Батьківщини» ^(https://zaxid.net/yuliya_timoshenko_tag51368/). На виїзді з готелю опинився також автомобіль Сергія Власенка ^(https://zaxid.net/sergiy_vlasenko_tag47181/) – давнього соратника та однопартійця Тимошенко. Під час візиту Тимошенко в «Едем Резорті» перебував також колишній багаторічний спонсор партії «Свобода» Ігор Кривецький ^(https://zaxid.net/igor_krivetskiy_tag52404/).

Нагадаємо, що восени 2019 року Кривецький став власником ^(https://zaxid.net/igor_krivetskiy_stav_ofitsiynim_vlasnikom_655_ga_zemli_uchasnikiv_ato_v_seli_strilki_n1492315) більше 65 га земель навколо «Едем Резорту», які раніше виділялися учасникам АТО. Водночас «ВО «Свобода», а також партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко виступали ^(https://zaxid.net/u_svobodi_vvazhayut_shho_skupka_zemli_krivetskim_ne_superechit_pozitsiyi_partiyi_n1492466) проти впровадження ринку землі в Україні.

Відпочинковий комплекс Edem Resort Medical & Spa під час карантину продовжував приймати гостей. Тут залишалась працювати зона спа, басейн, лазні, сауни, гольф-поле, також гостям можна було забронювати і столик у ресторані. Цю інформацію журналістам програми «Схеми» підтвердили на рецепції готелю і в турфірмі, яка продавала тури в готель у період карантину.

Тижнева програма детоксикації й відновлення, в яку входить консультації дієтологів, діагностика, УЗД, і перелік різноманітних масажів, водних спа й б’юті-процедур коштує 93 тис. грн для однієї особи. У ціну слід додати вартість проживання від 30 тис. грн і сягає більше 200 тис. грн на тиждень. Юлія Тимошенко та Сергій Власенко відмовилися прокоментувати журналістам обставини свого перебування у відпочинковому комплексі на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter