Що місто пропонує зробити для Личаківського району у 2021 році?

У проєкті бюджету розвитку для нашого району передбачено кошти на 98 об’єктів на загальну суму 210 млн грн.

Наніс всі ці об’єкти на гуглкарту щоб Ви могли ознайомитися та надати свої пропозиції чи зауваження. Цей перелік не є остаточним, він ще має пройти консультації з громадськістю, депутатські комісії та сесію міської ради.

Також публікую топ-10 найвартісніших проєктів для Личаківського району:

 • Продовження ремонту вул. Личаківської ^(https://zaxid.net/vul_lichakivsku_do_vinnikiv_chastkovo_vidkrili_dlya_proyizdu_n1510639) – 55 млн грн.
 • Продовження ремонту вул. Пекарської ^(https://zaxid.net/pislya_remontu_na_vul_pekarskiy_u_lvovi_oblashtuyut_dvostoronniy_velosipedniy_ruh_n1507369) – 54,9 млн грн.
 • Купівля приміщення для відкриття ЦНАПу за адресою Пасічна,49а – 12,2 млн грн.
 • Продовження реконструкції Личаківського парку – 10 млн грн.
 • Продовження реконструкції садочку на Медової Печери,13 – 7 млн грн.
 • Продовження будівництва освітньо-інформаційного центру у Шевченківському гаю – 7 млн грн.
 • Капітальний ремонт дороги по вул. Івасюка у м. Винники – 7 млн грн.
 • Виготовлення документації та початок будівництва музичної школи на вул. Личаківській, 105 – 5,2 млн грн.

Також у проєкті бюджету ще передбачено кошти для Личаківської адміністрації на ремонт житлового фонду 2,5 млн грн., модернізація ліфтів – 6,4 млн грн., капремонт дитячих майданчиків – 1,8 млн грн., капремонт доріг та тротуарів – 18 млн грн. (при загальній потребі 86 млн грн.) Деталізація по цих витратах буде вже після затвердження бюджету розвитку.

Маю двояке враження від цього проєкту бюджету. З однієї сторони частину важливих для нашого району робіт у ньому передбачено, також включені усі проєкти-переможці Громадського бюджету Львова. Але багато справді нагальних об’єктів я, на жаль, не побачив, наприклад:

 • Ремонт вулиці Старознесенської, Яловець, Букової та інших, де були замінені мережі, але не покладено бруківку чи асфальт. Передбачених 18 млн для районної адміністрації на такі роботи явно недостатньо.
 • Каналізування та заміна мереж, адже значна частина району є неканалізованою.
 • Облаштування спортивного майданчика вул. Вашингтона, 17 (майданчик має співфінансування від мешканців)
 • Розроблення ПКД на облаштування квазі-кільця на перехресті Личаківська-Пасічна.

Також переконаний, що місто має передбачати у повному об’ємі кошти на ті об’єкти, де вже розпочато будівельні роботи і є можливість їх завершити у цьому році.

Маємо ще майже два тижні на обговорення проєкту бюджету розвитку. Сподіваюсь, завдяки Вашій активності та спільно з колегами депутатами, які представляють Личаківський район, нам вдасться знайти рішення щоб додатково врахувати ці та інші потреби нашого району.

Важлива Ваша думка, тож запрошую коментувати та подавати пропозиції!

Детальніше тут ^(https://consult.e-dem.ua/consultations/230?fbclid=IwAR3JN8BcoOxO6kzJfNV0JtLi-nJR4ZpJvXhbvoERDn9AGHTC6WP8oHGOQoc).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter