Шукай фіолетові горнятка WOG — допомагай дітям з вадами серця

%d1%88%d1%83%d0%ba%d0%b0%d0%b9-%d1%84%d1%96%d0%be%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%bd%d1%8f%d1%82%d0%ba%d0%b0-wog-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0-2

Від 15 липня мережа АЗК WOG пропонує купувати напої у фіолетових горнятках з єдинорогами. Саме так щороку розпочинається благодійна акція «Дорога добра». Напій у благодійному горнятку коштує на 3 гривні дорожче за напій у звичайному стаканчику. Різниця до копійки буде направлена партнерам проекту для закупівлі дорогого сучасного медичного обладнання вартістю 3 млн 386 тис. грн для дитячої операційної Інституту серця М.Амосова.

Партнери проекту — Маша Єфросиніна, БФ «Твоя опора» та «Українська Біржа Благодійності».

Маша ЄфросинінаМаша Єфросиніна

Цього року партнери ставлять масштабну мету — зібрати аж 3 млн 386 тис. грн на апарат для анестезії Leon Plus (вир-во Lowenstein, Німеччина), монітор стану пацієнта CSM-1901 Pro (вир-во Nihon Kohden, Японія) та приліжковий монітор пацієнта CSM-1502 Pro (вир-во Nihon Kohden, Японія). Це обладнання, яке буде передано Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова, значно поліпшить перебіг операцій та відновлювального періоду для маленьких пацієнтів інституту.

68% смертей в Україні спричинені серцево-судинними хворобами. Цей показник вдвічі вищий, ніж у розвинених країнах. А ситуація із дитячою кардіологією катастрофічна – 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. Навіть від простих форм серцевих вад гине 42,3% дітей. При цьому, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина із них – гине. Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає більше 800 дітей. Інститут серця ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. В цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України у рік. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Проте, на жаль, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується, а також через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самотужки не в змозі.

«Успішність бізнесу вимірюється не тільки прибутком, а й користю для суспільства. Тому соціально значимі проекти давно стали невід’ємною частиною нашої компанії. Наш проект «Дорога до серця», який цьогоріч отримав нову назву «Дорога добра», триває вже понад 10 років. Ми зробили благодійність системою, і щороку купуємо дороге медичне обладнання для лікарень. Окрім того, до участі в добрій справі ми активно залучаємо десятки тисяч людей по всій країні, об’єднуємо їх однією благородною метою. І, як бачимо, це приносять реальний результат, який довелося б чекати, можливо, роками. А це неприпустимо, адже дітям потрібна адекватна і швидка допомога вже зараз», – коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати кавовий напій у благодійному горнятку з символікою акції на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлайн на сайтах «Української біржі благодійності ^(https://ubb.org.ua/uk/project/6203/)» та БФ «Твоя опора» ^(http://tvoya-opora.org/wog-doroga-dobra), або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн). Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка та накопичена необхідна для придбання обладнання сума.

Зазначимо, що соціальна ініціатива компанії WOG «Дорога добра» триває більше 10 років. Щорічно, завдяки кожному клієнту АЗК WOG, який в той чи інший час приєднався до акції, було зібрано понад 17 млн. грн. Це дозволило забезпечити дорогий ремонт обладнання в медзакладах по всій країні, придбати для них нові сучасні апарати, тим самим рятуючи дитячі життя. За час попередньої хвилі акції, яка завершилася наприкінці літа 2019 року, встановлено рекорд – завчасно зібрано 1 млн 330 тис. грн. За дані кошти було придбано УЗД-апарат із набором сучасних датчиків для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова, і вже майже рік допомагає спеціалістам вчасно діагностувати вади серця у дітей, а отже – оперативно провести операції та врятувати життя малюків.

Довідка:

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об’єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

Українська Біржа Благодійності – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності, яка надає універсальний сервіс для благодійників та для тих, кому потрібна допомога. Тут кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти та підтримати благодійний проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб. Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії між донорами, громадськими організаціями (Операторами допомоги) та отримувачами допомоги, укріплюючи таким чином неприбутковий сектор та благодійність в Україні. Проект ініційований завдяки гранту Фонду Віктора Пінчука.

Благодійний фонд «Твоя опора» створювався з метою допомагати важкохворим дітям і сиротам в нашій країні. Наразі фонд працює у таких напрямках:
— допомога і підтримка ключових медичних закладів України
— допомога і опіка над дитячими будинками
— адресна допомога окремим дітям
Наша мета – змінити ставлення суспільства до дітей з вадами розвитку, викорінити традицію відмови від малюків із вродженими хворобами та створити суспільство, яке приймає і дає усі можливості для життя та розвитку дітям з особливостями.

Маша Єфросиніна – член правління БФ «Твоя опора», телеведуча, актриса, Почесний Посол ООН в галузі народонаселення України з питань гендерної рівності та боротьби з насильством, співзасновник благодійного проекту Charity Weekend

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter