Через снігопади евакуатори у Львові працюють цілодобово. Водіїв просять не перешкоджати руху громадського транспорту та снігоприбиральної техніки

Через снігопади у Львові більше водіїв почали паркуватися з порушеннями. Тож у місті цілодобово працюють евакуатори. Їх кількість збільшили до трьох, хоча зазвичай залучають лише один евакуатор. Щоправда, через велику кількість порушень та снігу, забирають лише автомобілі, які перешкоджають руху громадського транспорту та снігоприбиральної техніки.

Полудень – не година-пік, але на площі Соборній вже утворився затор через неправильно припаркований автомобіль. Трамваї не можуть проїхати колією. А тягнучка з машин вже на кількадесят метрів. Водії трамваїв кажуть, що стоять уже півгодини, чекаючи, доки водій прибере автомобіль із колії. Врешті-решт з’являється і сам водій. На цей раз йому пощастило. Він встиг забрати свій автомобіль. Але власника автомобіля Mazda, яку залишили просто посеред дороги біля Винниківського ринку, так і не дочекалися. Тож сюди викликали евакуатор. І для порушника таке паркування влетить у копієчку.

Інспектор з паркування Андрій Ковалик зазначає: «Вони мають сплатити послуги евакуатора – приблизно 720 грн, послуги стоянки за кожен день – 140 грн. А також штраф за неправильне паркування. Це ще понад 500 грн».

Далі машину везуть на штрафмайданчик на околицю міста на вул. Конюшинну. Щодня інспектори отримують кількадесят повідомлень про неправильне паркування. Щонайменше п’ять автомобілів забирає евакуатор.

Начальник управління безпеки міста Юрій Діль розповідає: «Евакуатори працюють на виклики районних адміністрацій. Насамперед там, де є критично важливим забрати транспортний засіб. Особливо, якщо він перешкоджає для заїзду снігоочисної техніки або машин-сміттєвозів. Тобто, ті порушення, які є вкрай важливими, опрацьовують у першу чергу».

У окремих випадках залучають поліцію. Наприклад, коли потрібно перепаркувати автомобіль.

Тож, якщо ви побачили припаркований автомобіль, що перешкоджає руху, повідомляйте на гарячу лінію міста за номером 15-80 або до міського центру безпеки за телефоном 259-00-15.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter