Цьогорічний форум «МолоДвіж» у Львові триватиме 24 години

%d1%86%d1%8c%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%80%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d0%be%d1%80%d1%83%d0%bc-%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b2%d1%96%d0%b6-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2-2

Головна тема цьогорічного форуму: чи вдалося пандемії коронавірусу змарнувати 2020 рік

У суботу, 5 вересня, на території !FestRepublic відбулася церемонії відкриття цьогорічного масштабного всеукраїнського молодіжного заходу «МолоДвіж NOT. Wasted ^(https://zaxid.net/u_lvovi_forum_molodvizh_trivatime_bezperervno_uprodovzh_dobi_i_zbere_sotnyu_spikeriv_n1507224)». Захід буде проходити протягом 24 годин і буде зосереджений на обговоренні того, чи втрачений для молоді 2020 рік і куди потрібно рухатися далі після пандемії. Про це повідомляє ЛМР.

«Це перший молодіжний захід, який повертається після довгого затишшя та ще й в час багатьох карантинних обмежень. Але організатори все роблять згідно правил: температурний скринінг, масковий режим, дистанція. Це непростий виклик, тому дякуємо всім, хто зміг це організувати, зібрати таку величезну команду волонтерів. Тут все дуже безпечно, все контролюється. Ми раді, що така велика кількість молодих людей зібралася тут і долучається до багатьох цікавих дискусій, розмов», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

У програмі ^(https://www.facebook.com/molodvizh/) – лекції, презентації, панельні дискусії, інтерв’ю, стендапи, покази фільмів. Зважаючи на карантинні рамки буде обмеження у 100 осіб на одній локації. Перебувати вони мають на дистанції та з масками. Тож кількість відвідувачів буде меншою, ніж скажімо, минулоріч. Минулоріч форум зібрав близько 2,5 тис. відвідувачів. Цьогоріч для тих, хто не зможе потрапити на подію, організують онлайн-трансляції.

«Цьогоріч у нас буде 24 години дуже насиченої програми, яка поєднана однією концепцією: втрачено чи не втрачено цей 2020 рік. Молодь почала цей рік того, що напланувала собі багато класних драйвових і двіжових речей, але із зрозумілих причин всі плани наламались. Зараз головне питання, чи запуститься знову вир життя, вир громадянського суспільства, вир молодіжних ініціатив. На «МолоДвіжі» ми власне й підніматимемо ці питання в руслі цінностей, важливостей, можливостей», – розповів Олег Малець, головний координатор «МолоДвіжу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter