Хто і як сьогодні зустрічав Юлію Тимошенко у Львівському аеропорту (відео)

18:43 17 жовтня 2020 р.

Завтра у Львові буде лідерка партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко ^(https://dailylviv.com/news/polityka/zavtra-u-lvovi-bude-liderka-partiyi-vo-batkivshchyna-yuliya-tymoshenko-86937)

Юлія Тимошенко прибуває на Львівщину, щоб підтримати своїх однопартійців на місцевих виборах.

Рубрика: Політика

12:21 17 жовтня 2020 р.

Почесного доктора Львівської політехніки призначили Почесним консулом України у Квебеку ^(https://dailylviv.com/news/polityka/pochesnoho-doktora-lvivskoyi-politekhniky-pryznachyly-pochesnym-konsulom-ukrayiny-u-kvebeku-86934)

Почесним консулом України у Монреалі (Канада) став колишній президент Світового конгресу українців Євген Чолій. Угоду про виконання обов’язків почесного консула підписано у п’ятницю, 16 жовтня 2020.

Рубрика: Політика

11:16 17 жовтня 2020 р.

Письменники Львівщини підтримали на місцевих виборах «Слугу народу» ^(https://dailylviv.com/news/polityka/pysmennyky-lvivshchyny-pidtrymaly-na-mistsevykh-vyborakh-sluhu-narodu-86933)

Львівська обласна організація Національної cпілки письменників України виступила із заявою про підтримку «Слуги народу» на місцевих виборах.

Рубрика: Політика

10:25 17 жовтня 2020 р.

Батьки заступника голови Львівської облдержадміністрації друкуватимуть бюлетені для обласної виборчої комісії, — Опора ^(https://dailylviv.com/news/polityka/batky-zastupnyka-holovy-lvivskoyi-oblderzhadministratsiyi-drukuvatymut-byuleteni-dlya-oblasnoyi-vyborchoyi-komisiyi-opora-86932)

Засновниками товариства “Ромус-Поліграф є Ігор та Романна Холоди — батьки 31-річного Юрія Холода з ЛОДА. Цікаво, що Львівська обласна територіальна виборча комісія на своєму засіданні ступеню захисту на бюлетенях не озвучила.

Рубрика: Політика