Фірмі з російським корінням дозволили будувати завод у Стрию

Фірма «АЕРОК» має два діючі заводи з виробництва газоблоків в Обухові та Березані на Київщині

Київська компанія «АЕРОК» з російським корінням планує збудувати у місті Стрий на Львівщині завод екологічного автоклавного газобетону. Міська влада Стрия погодила таке будівництво. Завод на 150 робочих місць планують запустити до кінця наступного року.

У середу, 24 березня, у міській раді Стрия повідомили, що міський голова Стрия Олег Канівець ^(https://zaxid.net/oleg_kanivets_tag52565/) підписав меморандум про співпрацю з генеральним директором ТОВ «АЕРОК» Дмітрієм Рудченком щодо будівництва заводу на 150 робочих місць у Стрию.

24 березня у Стрийській міськраді підписали меморандум щодо будівництва заводу

Зазначається, завод екологічного автоклавного газобетону із сучасними автоматизованими потужностями планують запустити у Стрию через 1,5 року. Цикл виробництва на новому заводі буде повністю закритий, тому він не становитиме небезпеки для довкілля. Нове підприємство буде зареєстроване на вул. Промисловій, 4 у Стрию. Це буде третій завод «АЕРОК» в Україні, два підприємства вже працюють у Київській області.

«Компанія має чудову репутацію і завжди успішно співпрацює з місцевими органами місцевого самоврядування. До слова, уже розпочинається пошук працівників для нового заводу», – йдеться у повідомленні ^(https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=113991387436841&id=102636795238967) на сторінці Стрийської міськради у Facebook.

За даними YouControl, ТОВ «АЕРОК» зареєстроване у місті Обухів на Київщині. Спеціалізується на виготовленні виробів з бетону для будівництва. Кінцевим бенефіціарним власником є російська компанія «ГРУППА ЛСР» (місце реєстрації Санкт-Петербург).

«ГРУППА ЛСР» вийшла на ринок газобетону в Україні у 2007 році, придбавши ВАТ «Обухівський завод пористих виробів», а також ввела в експлуатацію новий завод з виробництва газобетону в місті Березань Київської області. У 2014 році керівництво російської компанії заявляло ^(https://www.dp.ru/a/2014/04/07/Peterburgskaja_gruppa_LSR) про готовність продати свої заводи в Обухові та Березані, однак натомість зараз нарощує виробництво в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми