Фото львівського Будинку вчених використали у статті Bloomberg про найбагатших американців

Одне з найбільш авторитетних світових фінансових агентств Bloomberg проілюструвало статтю ^(https://zaxid.net/www.bloomberg.com/news/articles/2021-03-22/tax-evasion-richest-1-of-americans-hide-20-of-their-income-from-the-irs) про найбагатших жителів США фотографією львівського Будинку вчених.

У статті представлені дані експертної доповіді Національного бюро економічних досліджень США, згідно із яким понад 20% доходів 1% найбагатших громадян країни проходить повз контроль Податкової служби США (IRS). Доповідь підготовлена для IRS вченими і дослідниками Лондонської школи економіки, Пітсбурзького університету Карнегі-Меллона і каліфорнійського Університету Берклі.

У матеріалі розповідають про найбільш поширені способи ухилення від сплати податків, зокрема традиційні офшорні схеми та створення приватних партнерств і схожих форм підприємств. А також про методи боротьби з ухилянням від сплати податків.

Найцікавіше, що стаття проілюстрована фото інтер’єру львівського Будинку вчених, точніше його знаменитих дерев’яних сходів. Очевидно, редактори Bloomberg вибрали це фото саме через розкішний інтер’єр, який мав би ілюструвати стиль життя 1% найбагатших американців. Джерелом фото є фотобанк Getty Images, в архіві якого є мільйони зображень і послугами якого користуються ЗМІ по всьому світу, в тому числі і ZAXID.NET.

Львівський Будинок вчених ^(https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA_%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%85_(%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2)) був зведений в кінці XIX ст, до 1939 року у ньому функціонувало міське казино.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми