У четвер частина Залізничного району буде без води. Упродовж дня за трьома адресами будуть розміщені водовозки

%d1%83-%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%b2%d0%b5%d1%80-%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%80%d0%b0%d0%b9%d0%be%d0%bd%d1%83-2

У четвер, 25 червня, частина мешканців Залізничного району будуть без води. Як повідомили у прес-службі ЛМР, водопостачання буде припинено через переврізку водогону на вул. Данила Апостола. На час робіт, які триватимуть упродовж дня із 9 години ранку, працюватимуть три водовозки. Проте пізніше у ЛМР повідомили, що через проведення ЗНО ремонтні роботи перенесли на наступний тиждень.

«У зв’язку з проведенням планових робіт із заміни аварійної ділянки водопроводу діаметром 800 мм на вул. Д. Апостола, і роботами з реконструкції дороги на вул. Курмановича з 9:00 до 24:00 буде призупинено подачу води до частини Залізничного району міста», – повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/279844-zavtra-provodytymut-perevrizku-vodohonu-na-vul-d-apostola-bez-vody-bude-chastyna-zaliznychnoho-raionu-pratsiuvatymut-vodovozky) у прес-службі ЛМР.

Водопостачання буде призупинено до вулиць: Повітряна, Сяйво, Олесницького, Тісна, Мирна, Скромна, Чижевського, Моторна, Пропелерна, Доробок, Вигоди, Пілотів, Низинна, Ловецька, Сірка, Підлісна, Потебні, Суботівська, Нечая, Косинського, Широка, Невелика, Дідушка, Олешківська, Планерна, Ангарна, Орельська, Сластіона, Гніздовського, Рудненська, Самарська, Кондратюка, Гайова, Чагарникова, Курмановича, Гречана, Грузинська, Кавказька, Лукича, Житня, Вівсяна, Церетелі, Пшенична, Самбірська, Рівненська, Ірчана, Ліщинова, Вільхова, Городоцька (парна сторона від №166, непарна сторона від №241 і до кінця вулиці), Виговського (від початку вулиці до №70 по парній стороні і до №31 по непарній стороні), Кричевського, Дрогобицька, Дубнівська, Підгаєцька, Дальня, Полтави, Корсунська, Лютнева, Бакинська, А. Заде, Флінти, Величка, Журавлина, Малицької, Дозвільна, Ряшівська, Сигнівка, Головатого, Годованця, Сигнальна, Гірника, Вагонна, Паровозна, Яворницького, Баштанна, Караджича, Мисливська, Любінська (парна сторона від №48, непарна сторона від №71 і до кінця вулиці), Терлецького, Патона, Євського, Гіацинтова, Тюльпанова, Трещаківського, Камінна, Каховська, Гарматія, Д. Апостола, Тернова, Болбочана, Сполучна, Ганцова, П’ясецького, Збиральна, Конюшинна, Білогорща, Північна, Авіаційна, Зимноводівська, Станційна.

Водовозки будуть розташовані у трьох локаціях за такими адресами: Патона-Каховська, Широка-Сяйво, Городоцька, 219. Відповідно до реєстрації звернень мешканців, які надходитимуть на гарячу лінію ЛМКП «Львівводоканал», можлива зміна дислокації водовозів.

Стабільне водопостачання обіцяють відновити у четвер, 26 червня, з 6 години ранку.

Після завершення ремонтних робіт проведуть промивку вуличної водопровідної мережі. Відтак можливе забарвлення води іржею. Тож на час проведення ремонтних робіт і промивки мешканців просять зробити запас питної води.

Як пізніше повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/279853-remontni-roboty-na-vodoprovodi-na-vul-d-apostola-perenesly-na-nastupnyi-tyzhden) у прес-службі ЛМР, ремонтні роботи на водопроводі на вул. Д. Апостола, які планували провести у четвер, 25 червня, на прохання управління освіти ЛМР, перенесли на наступний тиждень.

«Через проведення зовнішнього незалежного оцінювання роботи по заміні аварійної ділянки водопроводу на вул. Д. Апостола, які були заплановані на завтра, відтерміновуються на тиждень. Про дату проведення робіт буде повідомлено додатково», — пояснили у ЛМКП «Львівводоканал».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter