У центрі Львова запрацював перший фонтан з питною водою

%d1%83-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d0%be%d0%bd-2

До теми

Відтепер львів’яни та гості міста мають змогу на площі Ринок напитися чистої артезіанської води

«Львівводоканал» завершив встановлення питного фонтану біля входу у Ратушу на площі Ринок у центрі Львова. Фонтан є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Відтак у центрі міста усі охочі можуть безкоштовно напитися чистої артезіанської води.

У «Львівводоканалі» розповіли, що роботи з монтажу фонтана разом із благоустроєм території зайняли лише тиждень. На підприємстві запевняють, що провели аналіз води – вона відповідає усім нормам. Воду до питного фонтанчика постачатимуть переважно із підземних свердловин поблизу міста Стрий, тому львів’яни та гості міста мають змогу на площі Ринок напитися чистої артезіанської води. Відтепер сотні львів’ян та туристів, які гулятимуть центральною частиною міста, мають цілодобовий доступ до безкоштовної питної води.

Загалом у центрі Львова мають намір встановити п’ять питних фонтанів. Зокрема, чотири наступні будуть на площі Митній, поруч із Оперним театром, Пороховою вежею та пам’ятником Тарасу Шевченку. Уже розпочато роботи із встановлення питного фонтану на вулиці Підвальній (Порохова вежа). Цей фонтан буде трисекційним — львів’яни зможуть налити води також своїм домашнім улюбленцям.

Встановлення питних фонтанів обійдеться місту у 587 тис. грн. Усі п’ять фонтанів виготовлено з нержавіючої сталі і вони є стійкими до вандалізму. Важливо, що львів’яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволить напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину. Для того, щоб почала текти вода, необхідно натиснути на кнопку на металевій конструкції фонтана.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми