У центрі Львова відбулася акція на підтримку білоруського народу. На площі Ринок зібралися львів’яни та представники діаспори

%d1%83-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%83%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%8f-%d0%b0%d0%ba%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%96%d0%b4-2

У четвер, 13 серпня, о 19:00 біля Ратуші розпочалася акція на підтримку білоруського народу. На акцію вийшли сотні львів’ян, а також представники білоруської діаспори. Спершу подію анонсували у соцмережах.

«Дуже багато людей навколо мене, принаймні в моїй інформаційній «бульбашці» оголошували, що їм нема куди піти, щоб висловити цей біль, який вони зараз переживають, коли спостерігають за новинами. І писати у соцмережах, і перепощувати новини – цього деколи замало. Хочеться зробити якийсь вкид в інформаційну реальність, щоб показати, що білоруси не самі», – розповіла Ляна Мицько, співорганізаторка акції.

На акцію прийшло кілька сотень львів’ян та представників білоруської діаспори. Багато людей були в одязі кольору білоруського прапора та з плакатами, де висловлювали свою підтримку.

«Я тут, бо я білоруска, живу у Львові вже три роки. В мене просто болить серце, коли я бачу стрічки новин у Facebook, в мене просто нема слів. Я просто бажаю сили, щоб вистояти зараз, бо таким з’єднаним білоруський народ ніколи не був. Я хочу, щоб ми йшли до кінця, у нас є класний ваш український приклад, і я хочу, щоб ми не боялися», – розповіла Олександра, учасниця акції.

Також висловити свою підтримку білорусам прийшла і дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова.

«Ми солідарні з ними. Я знаю, що їм зараз дуже тяжко, вони між двох вогнів, між Лукашенком і Путіним. І їм треба сміливості, відваги і мудрості. Ми прийшли сьогодні висловити свою підтримку. Ми знаємо, що це таке, але іншого шляху немає до свободи», – зазначила Катерина Кіт-Садова.

Нагадаємо, 12 серпня, на львівській Ратуші вивісили ^(https://zaxid.net/na_lvivskiy_ratushi_vivisili_istorichniy_prapor_bilorusi_foto_dnya_n1506272) історичний біло-червоний прапор Білорусі на підтримку протестів, які розпочалися в різних містах країни після оголошення результатів президентських виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter