У Славському розпочали знімати 70 туристів з підйомника, що зупинився

15:45 1 січня 2021 р.

Станом на 15:00 підрозділами ДСНС з крісельного підйомника врятовано 29 осіб, з них 5 дітей. Роботи тривають.

1 січня о 13:35 до ДСНС надійшла інформація, що у с. Славське Сколівського району, внаслідок виходу з ладу трансформаторної підстанції, сталася зупинка крісельного підйомника (канатна дорога). Працівниками об’єкту вживаються заходи по підключенню електрогенератора. 

Про це повідомило ^(https://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/118785.html) Головне управління ДСНС у Львівській області, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Станом на 14:20 гірничо-рятувальними підрозділами ДСНС розпочато роботи по зняттю туристів з крісельного підйомника. Всього на підйомнику перебуває близько 70 осіб. Температура повітря 1 градус тепла.

Станом на 15:00 підрозділами ДСНС з крісельного підйомника врятовано 29 осіб, з них 5 дітей. Роботи тривають.

Від ДСНС залучено 16 чол. особового складу та 2 од. техніки. Додатково направлено 11 чол. особового складу та 2 од. техніки 2-го спеціального центру швидкого реагування (м. Дрогобич). 

Нагадаємо, що вчора у Славське мільйонна пасажирка приїхала «Лижним експресом» ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/milionna-pasazhyrka-v-period-zymovykh-svyat-pryyikhala-lyzhnyi-ekspresom-u-slavske-88446).

Славське витратить на свій бренд понад пів млн грн ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/slavske-vytratyt-na-svii-lohotyp-ponad-piv-mln-hrn-86774).