У Славському не буде повного локдауну для гірськолижників

12:51 1 грудня 2020 р.

На швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 745/746 Київ — Славське продано вже понад пів тисячі місць.

Про це повідомляє Укрзалізниця ^(https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/529897/), пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Пасажири вже придбали більше 500 квитків на новий поїзд Інтерсіті+ № 745/746 Київ — Славське, який починає курсувати 15 грудня цього року. Пряме швидкісне сполучення між Києвом і гірськолижним курортом до вподоби не лише активним лижникам, а й усім поціновувачам природи та здорового відпочинку.

«Це прекрасна нагода для пасажирів — ще зранку ви снідаєте в Києві, а після обіду катаєтесь на лижах чи сноуборді численними трасами Славського. Це можливо завдяки Укрзалізниці та новим зимовим поїздам», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, презентуючи логістичні можливості компанії представникам туристичного бізнесу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця анонсувала запуск швидкісного поїзда № 745/746 Київ — Славське. Компанія пішла назустріч побажанням пасажирів та передбачила в маршруті поїзда ще одну зупинку — у місті-курорті Сколе, яке розташоване в національному природному парку «Сколівський Бескид».