У Сколівському районі лавина перегородила автомобільну дорогу Чоп-Київ (відео)

19:34 11 лютого 2021 р.

Уночі у Львові працюватимуть евакуатори ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/unochi-u-lvovi-pratsyuvatymut-evakuatory-89129)

Аби забезпечити проїзд снігоприбиральної техніки та зменшити ризики ДТП, вночі у місті працюватимуть евакуатори. Вони евакуйовуватимуть автівки, припарковані у неналежних для цього місцях. Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк,

Рубрика: Ситуації

17:04 11 лютого 2021 р.

У Центрі Довженка можна випити чаю: облаштували пункт обігріву ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/v-tsentri-dovzhenka-mozhna-vypyty-chayu-oblashtuvaly-punkt-obihrivu-89125)

У приміщенні Центру Довженка (пр. Червоної Калини, 81) облаштували пункт обігріву. Відтак всі, хто хотів би погрітись у теплому місці, можуть заходити у центр на чай.

Рубрика: Ситуації

16:33 11 лютого 2021 р.

Рух великогабаритного транспорту на Львівщині відновили. Перелік доріг ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/rukh-velykohabarytnoho-transportu-na-lvivshchyni-vidnovyly-89123)

На території області працює 222 одиниці спецтехніки, використали 1226,2 т ПСС та залучили 301 робітника для ручної підсипки.

Рубрика: Ситуації

16:28 11 лютого 2021 р.

Тролейбусні маршрути у Львові курсують лише до вул. Степана Бандери ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/troleibusni-marshruty-u-lvovi-kursuyut-lyshe-do-vul-stepana-bandery-89122)

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з погодними умовами, дещо ускладнений рух тролейбусів — від центру тролейбусні маршрути курсують до вул. Степана Бандери, інші маршрути із незначними затримками у русі, позаяк біля університету ім. І. Франка працює спецтехніка.

Рубрика: Ситуації