У парку розваг УРУРУ біля Львова можна побачити велетнів-динозаврів

%d1%83-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%ba%d1%83-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%b3-%d1%83%d1%80%d1%83%d1%80%d1%83-%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8f-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%bd%d0%b0-2

Парк розваг УРУРУ, що в «Бухті вікінгів» неподалік від Львова, кличе відвідувачів з головою пірнути у пригоди. На малюків і дорослих тут чекають вражаючі доісторичні велетні, батути, сітки, гойдалки і чимало інших захопливих атракцій. Зараз у парку можна побачити понад двадцять динозаврів, які рухаються, демонструють могутні м`язи та навіть видають звуки. У майбутньому парк планують розширювати і подвоїти кількість гігантів.

Автор ідеї Парку розваг УРУРУ Роман Санін зазначає, що черпав досвід зі схожих європейських зон атракцій. А надихала його маленька донька, яка із захопленням зараз відвідує УРУРУ. Тож чоловік розробив концепцію парку, який допоміг би й іншим батькам знайти альтернативу для відпочинку із дітьми.

Роман додає: «За масштабом це перший такий парк в Україні. Динозаври — не єдине, що тут є. Також у нас є великі сітки і батути натягнуті поміж дерев на висоті від 3 до 7 метрів, де можна безпечно стрибати дітям і батькам».

Сітки в УРУРУ є трьох типів:

– каскад із 8 сіток, які утворюють лабіринт;

– велика сітка у формі міні-футбольного поля, де відвідувачі можуть погасати із м`ячем;

– сітка, із якої можна спуститися спеціальними гірками

Окрім того, в парку пропонують покататися на гойдалках, підкорити скеледром чи вежу-лазанку. А також перекусити ласощами. Роман Санін розповідає, що зазвичай відвідувачі проводять тут по 2-3 години, гуляючи кілька разів по колу, аби вдосталь надивитись на динозаврів та розважитись на атракціонах.

Восьмирічний Сергійко ділиться враженнями: «Я гнав з гірки. Відчуття — бомба! Дуже тут все сподобалося. Я би ніколи звідси не їхав». Шістнадцятирічна Олександра розповідає: «Я прийшла із молодшим братом. Він в захваті від динозаврів. Та й мені дуже сподобалось Круто знати, якими вони були, як жили, рухалися, говорили!»

Парк розваг УРУРУ запрошує бешкетувати дорослих і дітей щодня — із 10:00 до 20:00. Ціна Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном 0675125555 та на сайті за посиланням. ^(http://ururu.in.ua/)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter