У лікарні швидкої допомоги вперше ендоскопічно пацієнтці видалили частину легені з пухлиною. Жінка вже готується до виписки з лікарні

%d1%83-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%96-%d1%88%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b3%d0%b8-%d0%b2%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b5-%d0%b5%d0%bd%d0%b4-2

До теми

Під час ендоскопічної операції пацієнтці видалили частину легені з пухлиною

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги минулого тижня вперше ендоскопічно видалили частину легені з пухлиною 60-річній жінці. Пацієнтка почувається добре і готується до виписки.

Досі ендоскопічно операції на легенях виконували лише у Центрі легеневого здоров’я. Відтепер їх проводитимуть і у лікарні швидкої медичної допомоги.

60-річна мешканка Яворівського району проходила обстеження, під час якого у неї в лівій легені виявили пухлину. Вона прийшла до лікарів на консультацію.У лікарні пацієнтку ще раз ретельно обстежили. Новоутворення непокоїло лікарів і тому єдиний вихід для пацієнтки – оперативне втручання.

Прооперували жінку минулого тижня. Їй вперше в цій лікарні ендоскопічно провели лобектомію ^(https://www.google.com/search), тобто видалили нижню частку легені з патологічним процесом.

Пухлину відправили на дослідження. Результатів ще нема.

Як повідомив ZAXID.NET торакальний хірург Юрій Король, який оперував жінку, операція тривала біля трьох годин й пройшла успішно. Нині пацієнтка почувається добре і готується до виписки. Такі операції, за словами Юрія Короля, мають свої переваги: вони менш травматичні для пацієнтів, хворі менше часу проводять у лікарні і швидше повертаються до нормального життя.

Відтепер ендоскопічні операції на легенях у лікарні швидкої медичної допомогу увійдуть до розряду планових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми