У львівській школі завершують будівництво багатофункціонального спортзалу. Двоповерхова будівля міститиме спортзал із тренажерним та хореографічним залами, а також душові й туалети

У школі №7, що розташована на вул. Богдана Хмельницького, 132, триває будівництво багатофункціонального спортивного залу. Роботи в приміщенні, яке має 2 тис. м2, почали ще у червні минулого року. Ремонт виконує ЛКП «Рембуд».

«На першому поверсі ми облаштуємо великі тренажерний і хореографічний зали. Передбачено також усі душові, роздягальні, туалетні кімнати, зокрема на другому поверсі. Їх там ми облаштували для дітей, які будуть йти сюди безпосередньо зі школи. Бо для цього тут збудували перехід», – розповідає в.о. виконроба Іван Баумкетнер.

На будівництво спортзалу в школі скерували понад 43 млн грн.

Фото ЛМР

«Фактично до навчального закладу добудували один корпус, а зроблений перехід виглядає гармонійним. Зараз треба, щоб підрядники працювали так, аби на початок наступного року, після канікул, діти прийшли у новий спортивний зал», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер зазначив, що спортивний простір будується і в одній зі шкіл на Левандівці. Попереду навчальний заклад ще чекає архітектурний конкурс, а у самому проекті місто хоче запланувати спортивний зал та шатровий дах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter