У Львівській облраді стався конфлікт під час приватизації приміщень лікарень. У результаті на приватизацію виставили вісім із десяти запланованих об’єктів

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%96%d0%b9-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d1%80%d0%b0%d0%b4%d1%96-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%8f-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%bb%d1%96%d0%ba%d1%82-2

У четвер, 18 червня, на сесії Львівської облради стався конфлікт під час розгляду майнових питань. Керівництво облради наполягало виставити на приватизацію перелік із 10 об’єктів, серед яких три приміщення на території обласної лікарні. Після того, як депутати від «Свободи» заблокували стіл президії, із переліку зняли два лікарняні приміщення. Але до переліку на приватизацію потрапили приміщення Львівської обласної бібліотеки для дітей у центрі Львова та будівля центральної районної аптеки в Пустомитах.

Оскільки напрацьований перелік об’єктів на приватизацію включав низку об’єктів на території лікарень, це викликало обурення опозиційних до нинішньої коаліції в облраді депутатів. Спершу питання двічі не включили до порядку денного сесії 18 червня. Згодом голова облради Олександр Ганущин втретє виніс на розгляд депутатів питання приватизації. Під час голосування виникла словесна перепалка, депутати від фракції «Свобода» заблокувати стіл президії, вимагаючи не допустити приватизацію приміщень на території обласної лікарні. На цьому наполягали і депутати від фракції «Самопоміч».

У результаті чинній в облраді коаліації БПП, «Батьківщини» та низки менших фракцій вдалося включити до переліку на приватизацію одне з трьох приміщень Львівської обласної клінічної лікарні – столярну майстерню (236 м2) на вул. Некрасова,6. Ще два приміщення на території обласної лікарні (центральний рентгенрадіо-фізкабінет (390 м2) на вул. Чернігівській,7, оранжерею (250 м2) на вул. Некрасова,6) після конфлікту зняли з розгляду. Ці три приміщення обласної лікарні пропонували виставити на приватизацію і в попередні роки, однак таку ініціативу раніше не підтримували депутати. Під час обговорення рішення опозиційні депутати наголошували, що будівлі на території обласної лікарні хочуть продати, щоб отримати ласі шматки землі у центрі Львова.

До переліку на приватизацію також потрапили приміщення книгосховища Львівської обласної бібліотеки для дітей на вул. Винниченка, 1 (64,8 м2) у центрі Львова, а також будівля центральної районної аптеки на вул. Грушевського у Пустомитах (440 м2). Будівлю аптеки у Пустомитах виставили на приватизацію, попри те, що окремі депутати повідомляли про ініціативу передати її під облаштування медичної амбулаторії.

Також на приватизацію виставили понад 8000 м2 колишніх аптечних складів на вул. П’ясецького, 9 у Львові, більшу частину з яких раніше хотіли списати, тобто знищити. У розслідуванні ZAXID.NET ^(https://zaxid.net/afera_pid_kinets_kadentsiyi_n1498536) йшлося про те, що таким чином, ймовірно, мали намір здешевити приватним інвесторам приватизацію трьох гектарів у Львові.

На приватизацію виставили і приміщення на вул. Б. Антонича, 10 (29 м2), будівлі гаражів та складу на вул. Княгині Ольги, 104 (148 м2) у Львові та два приміщення стрийської міської друкарні на вул. Богдана Хмельницького у Стрию (площею 119 та 347 м2). Відповідно до рішення облради, приміщення виставлять на продаж через аукціон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter