У Львівській області не послаблені карантинні заходи, — МОЗ

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%96%d0%b9-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%96-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%96-%d0%ba%d0%b0-2

14:33 7 червня 2020 р.

У Львівській, Чернівецькій та Рівненській областях не було запроваджено жодних послаблень карантинних заходів, — наголосив учора заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

У зв’язку із зростанням кількості захворювань на COVID-19 за останній тиждень Волинська та Донецька області скасували раніше запроваджені заходи щодо послаблення карантину. Зокрема, закрито дитячі садочки, готелі, заборонено проведення спортивних та релігійних заходів. В Донецькій області призупинено міжміське автобусне сполучення.

У Ковельському та Володимир-Волинському районах Волинської області, у зв’язку із складною епідемічною ситуацією, зберігається дотримання вимог жорсткого карантину без жодних послаблень.

Також в цих районах заборонені зупинки міжміського та міжобласного транспорту, який курсує транзитом, закриті залізничні вокзали для посадки та висадки пасажирів.

«Ми бачимо, що запроваджений адаптивний карантин працює. В областях, у яких складна епідемічна ситуація, не послаблювалися карантинні заходи. А ті, в кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади», — наголосив заступник Міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 

Зокрема, місто Київ та Житомирська область прийняли рішення не запроваджувати послаблення карантину, які передбачені з 5 та 10 червня.

Це означає, що у цих регіонах призупинено відкриття закладів харчування, а також інших закладів, які надають послуги із розміщення (хостели, санаторії, будинки відпочинку).

МОЗ нагадав, ^(https://moz.gov.ua/article/news/posilennja-karantinu-v-regionah-de-pogirshilas-epidemichna-situacija-demonstrue-vidpovidalnist-miscevoi-vladi-%e2%80%93-viktor-ljashko%c2%a0) що у Чернівецькій, Рівненській та Львівській областях не було запроваджено жодних послаблень карантинних заходів.

На Львівщині є нові смертельні випадки пацієнтів із коронавірусною інфекцією, ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/na-lvivshchyni-novi-smertelni-vypadky-patsiientiv-iz-koronavirusnoyu-infektsiieyu-84230) повідомляв «Щоденний Львів» ^(https://dailylviv.com/news).