У Львові Сільпо не купить Фуршет, — АМКУ

19:23 27 лютого 2021 р.

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, — офіційна версія.

Антимонопольний комітет заявив, що компанія «Сільпо-Фуд» (Вишневе, Київська область), яка входить до складу торгово-промислової корпорації Fozzy Group, відмовилася придбати контроль над активами групи «Фуршет» у Львові і ще 5 містах, купивши активи в інших містах.

Про це Українським Новинам ^(https://ukranews.com/ua/news/759170-furshet-ne-peretvorytsya-v-silpo-u-deyakyh-mistah-amku#google_vignette) повідомила пресслужба АМКУ ^(https://amcu.gov.ua/timeline?&type=posts&category_id=2). Хоча, за спостереженням Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news), на сайті АМКУ цього повідомлення пресслужби немає. 

«Згідно з наданою заявниками інформацією, учасники концентрації з придбання контролю ТОВ «Сільпо-Фуд» (група Фоззі) над активами Групи Фуршет відмовилися від здійснення концентрації в містах Васильків, Біла Церква, Баришівка, Житомир, Львів і Фастів повністю», — сказали в АМКУ.

Також учасники частково відмовилися від концентрації у Кам’янець-Подільському (Хмельницька область).

Зазначається, що сторони прийняли таке рішення, оскільки в цих населених пунктах їх частки були значними, а концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції.

Раніше DailyLviv повідомляв, що невідомо, чи АМКУ дозволив Сільпо придбати торговельну мережу Фуршет у Львові. ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/nevidomo-chy-amku-dozvolyv-silpo-prydbaty-torhovelnu-merezhu-furshet-u-lvovi-89261)