У Львові стартувало голосування за проекти громадського бюджету. У голосуванні, що триває до 15 листопада, можуть брати участь мешканці Львівської ОТГ

До теми

До 15 листопада львів’яни та мешканці Львівської ОТГ можуть голосувати за проекти громадського бюджету, а ідеї, що наберуть найбільше голосів, профінансує Львівська міська рада. Загалом на реалізацію найцікавіших проектів у 2021 році мерія виділила 58 млн грн.

На цьогорічний громадський бюджет мешканці Львівської ОТГ подали 240 проектів, у яких пропонують створювати та розвивати громадські простори у різних мікрорайонах: на Левандівці створити мотузковий парк, на Під Голоском облагородити озеро Стосика, а у Рясному мешканці мріють про скейт-парк та відновлення потічка. Раніше ZAXID.NET уклав підбірку найцікавіших проектів ^(https://zaxid.net/gromadskiy_byudzhet_lvova_proekti_pidbirka_naytsikavishih_n1507681).

Протягом 1-15 листопада мешканці можуть голосувати за ті проекти, які їм сподобались. Ідеї, які у результаті голосування отримають найбільше голосів, будуть втілені за бюджетні кошти. На реалізацію проектів-переможців у 2021 році Львівська міськрада виділила 58 млн грн.

Кожна повнолітня людина, що працює чи мешкає у Львові чи на території ОТГ, може проголосувати за один малий проект (фінансування до 600 тис. грн) та один великий проект (до 3 млн грн). Зробити це можна на сайті ^(https://lviv.pb.org.ua/) громадського бюджету, скориставшись електронним цифровим підписом чи BankID, у терміналах ПриватБанку, або ж, якщо у вас немає банківської картки, то ви можете проголосувати у ЦНАПах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми