У Львові розпочали прийом проектів на громадський бюджет. Подавати проекти можуть усі мешканці майбутньої Львівської ОТГ

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b9%d0%be%d0%bc-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%96%d0%b2-%d0%bd%d0%b0-2

У суботу, 15 серпня, розпочали прийом проектів на громадський бюджет Львова, який проводять уже п’ятий рік поспіль. Подавати свої ідеї щодо покращення міста можна до 15 вересня. Цьогоріч, окрім львів’ян, до подачі проектів та голосування також можуть долучитись мешканці майбутньої Львівської ОТГ.

Зокрема, до складу Львівської ОТГ уряд включив такі населені пункти:

  • Львівську, Винниківську та Дублянську міські ради
  • Брюховицьку і Рудненську селищні ради
  • Грибовицьку (Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі), Грядівську (Гряда, Воля-Гомулецька), Зашківську (Зашків, Завадів, Зарудці), Лисиничівську (Лисиничі, Підбірці), Малехівську та Рясне-Руську (Рясне-Руське, Підрясне) сільські ради.

Зазначимо, що Львівської ОТГ ще не існує юридично, проте в управлінні «Секретаріат ради» вирішили внести зміни до правил громбюджету вже зараз, аби дати можливість брати в ньому участь приєднаним громадам.

«Не забувайте використовувати можливості, які надає електронна платформа. Завантажуйте фото та ілюстрації, додавайте відео та посилання на групу вашого проекту у Facebook. Громадський бюджет – не для егоїстів, і перемагають, як правило, згуртовані колективи. Тому обговорюйте свої ідеї з сусідами, шукайте однодумців та формуйте команди», – зазначив начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка.

Після завершення подачі проектів ^(https://lviv.pb.org.ua/) до 31 жовтня триватиме їхній розгляд спеціальною комісією та доопрацювання, відтак розпочнеться голосування, яке триватиме до 15 листопада.

Нагадаємо, що торік 103 тис. львів’ян долучились до обрання проектів ^(https://zaxid.net/zmini_na_rayoni_n1493033), які у 2020 році реалізовують у всіх районах міста. Найактивніше львів’яни голосували за покращення шкіл, садків, а також підтримували медичні проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter