У Львові пролонгували повноваження голови студентської ради міста

14:49 17 грудня 2020 р.

30 делегатів з університетів Львова обрали головою студентської ради ще на рік Ольгу Дякун.

Учора, 16 грудня, в актовій залі Національного університету імені Івана Франка зібрались делегати з усіх університетів Львова для того, щоб обрати так званого студентського мера на 2021 рік. Чинну очільницю Ольгу Дякун обрали головою студентської ради ще на рік.

Про це пресслужба ЛМР повідомила ^(https:/city-adm.lviv.ua/news/society/youth-policy/283228-u-lvovi-vidbulys-vybory-studentskoho-mera-mista)  DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Ольга Дякун прозвітувала про роботу, виконану впродовж 2020 року:

«Попри всі труднощі, зумовлені пандемією, студентська рада намагалась по максимуму виконати свою роботу: ми успішно запровадили новий онлайн-формат щорічної молодіжної сесії, яку організовували спільно з Управлінням молодіжної політики, брали участь у масштабній всеукраїнській акції „Зробимо Україну чистою“ від міжнародної ініціативи „Let’s do it, Ukraine“, на День студента вдалось зберегти традицію — нагородити найактивнішу молодь міста, одягнути головних львівських охоронців, левів перед міською радою, у студентські мантії та багато іншого. Дякую всім учасникам студентської ради за роботу, терпіння та оптимізм», — розповіла Ольга Дякун.

У голосуванні за обрання нового студентського мера взяло участь більше 30 делегатів з університетів Львова. Одноголосно вирішили, що каденцію Ольги Дякун буде продовжено ще на один рік.

Ольга Дякун розповіла про плани розвитку студентської ради на 2021 рік: «Ми обрали декілька основних напрямків роботи, зокрема розвиток структури студентської ради та проєктна діяльність. Також хочемо зосередити ще більше уваги на напрацюваннях зовнішніх зв’язків студентської ради, задля подальших позитивних змін».

Депутати Львівської міськради обговорять бюджет Львівської ОТГ без мера ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/deputaty-lviskoyi-miskrady-obhovoryat-byudzhet-lvivskoyi-oth-bez-mera-88175)

У мерії нагадали три питання, які роглядатимуть на сесії 23 грудня ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/deputaty-lviskoyi-miskrady-obhovoryat-byudzhet-lvivskoyi-oth-bez-mera-88175)

У Львові відремонтують ще й дорогу на Рясне ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/u-lvovi-vidremontuyut-shche-i-dorohu-na-ryasne-88173)