У Львові проведуть конкурси на найдовші прогулянку пішки та поїздку велосипедом. Львів вкотре долучається до Міжнародного тижня мобільності

З 16 вересня у Львові стартує Європейський тиждень мобільності (ЄТМ), який проводять у місті уже 18 років. Цього року подія відбувається під гаслом «Пересування без шкоди для довкілля» у 40 країнах світу.

Європейський тиждень мобільності проходитиме у Львові з 16 до 22 вересня. Організатори події заявляють, що метою є покращити здоров’я та якість життя містян, використовуючи різні види сталої мобільності, а також привернути увагу мешканців до оточення.

У рамках тижня мобільності ще з 14 вересня у Львові запрацює мультимодальний квиток, що поєднає в собі можливість випробувати сервіси прокату електросамокатів E-wings_ukraine та велосипедів Nextbike і користуватись трамваєм та тролейбусом безлімітно цілий тиждень. Вартість такого квитка – 125 грн. Придбати можна на офіційному сайті ^(https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/) ЛКП «Львівелектротранс».

Під час Європейського тижня мобільності у Львові проведуть кілька конкурсів:

  • найоригінальніші фото + історія про ваше пересування без шкоди для довкілля впродовж ЄТМ;
  • найдовша дистанція пройдена пішки впродовж ЄТМ;
  • найбільше проїжджених км на велосипеді впродовж ЄТМ;
  • найстильніший лук на якомусь транспортному засобі, що не робить шкідливі викиди в атмосферу.

Окрім того, 19 вересня на платформі Urban Cafe Online відбудеться обговорення «Міста, дружні до людей». Під час онлайн-зустрічі йтиметься про те, які характеристики має мати місто, щоб люди відчували себе в ньому комфортно та у дружньому середовищі. Обговорення стартує оо 11:00.

Також організатори запрошують брати участь в урбан буккросингу в кав’ярні «Альтернативна кава» на просп. Шевченка, 14, де всі охочі матимуть можливість почитати книжки на міську тематику та випити кави.

Європейський тиждень мобільності у Львові організовує Львівська міська рада спільно з КУ Інститут міста та проектом TUMIVolt – міська мобільність з відновлювальної енергетики Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що стартував в кінці минулого року у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter