У Львові поліція розшукала вагітну жінку, яка зникла 15 січня

17:24 19 січня 2021 р.

Жінка жива і неушкоджена, протиправних дій щодо неї скоєно не було. Поліційні Львівщини дякують усім, хто долучився до розшуків зниклої львів’янки.

Нагадаємо, що 17 січня до поліції звернувся 38-річний львів’янин, який повідомив про те, що 15 січня, близько 13.00, його 30-річна дружина Оксана Бекеш вийшла з дому та не повернулась.

Про це повідомив ^(https://lv.npu.gov.ua/news/rozshuk/u-lvovi-policzejski-rozshukali-oksanu-bekesh-yaka-znikla-15-sichnya/) відділ комунікації поліції Львівської області, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news)

До розшуків безвісно зниклої жінки були залучені співробітники Шевченківського відділу поліції та інших територіальних підрозділів поліції Львівщини. Правоохоронці опитували друзів та знайомих, вживали усі необхідні заходи для встановлення місця перебування львів’янки.

Сьогодні, 19 січня, оперативники кримінальної поліції спільно з іншими співробітниками територіального підрозділу поліції виявили розшукувану у мікрорайоні Рясне у Львові, де вона перебувала у своїх знайомих.

Поліціянти Львівщини дякують небайдужим, хто долучився до розшуків львів’янки.