У Львові на Covid-19 протестують усіх освітян, які працюватимуть під час ЗНО. ЗНО цього року відбудеться із дотриманням усіх норм безпеки для учнів та освітян

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%bd%d0%b0-covid-19-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%83%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d1%83%d1%81%d1%96%d1%85-%d0%be%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d1%8f-2

До теми

У Львові на Covid-19 протестують усіх освітян, які працюватимуть під час ЗНО

Усі освітяни, які будуть брати участь у ЗНО, пройдуть ІФА -тестування

У Львові проведуть ІФА-тестування усіх працівників освіти, які будуть задіяні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Про це на своїй сторінці у Facebook 16 червня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні мав розмову з Любомирою Мандзій. Пані міністр запевняє, що планів скасовувати зовнішнє оцінювання немає. Вже від завтра ми у Львові починаємо ІФА-тестування усіх працівників освіти, які забезпечуватимуть проведення ЗНО. У всіх місцях проведення оцінювання будуть максимально безпечні умови», — повідомив ^(https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/3189862207719979) мер Львова.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, МОЗ до 20 червня має остаточно визначиться щодо проведення ЗНО .

Нагадаємо, цьогоріч тестування, як повідомляє прес-служба ЛМР, проводитимуть за особливих умов:

  • У кожному закладі під час проведення тестування чергуватиме медичний працівник.
  • Усі учасники тестування повинні дотримуватися санітарних та протиепідеміологічних заходів: постійно використовувати маски так, щоб були покриті ніс та рот, за потреби змінювати їх, проводити дезінфекцію рук.
  • Усі пункти проведення ЗНО будуть забезпечені необхідними засобами дезінфекції, особистої гігієни, контейнерами для використаних масок і рукавичок та безконтактними термометрами.
  • Прибирання та дезінфекцію поверхонь, місць для сидіння, меблів, дверних та віконних ручок в аудиторіях проводитимуть напередодні та після проведення тестування.
  • Провітрювання приміщень перед і після ЗНО проводитимуть не менше 30 хв. Під час тестування, за сприятливих погодних умов, рекомендовано відкривати вікна при зачинених вхідних дверях.
  • Біля входу буде зроблена розмітка для дотримання дистанції.
  • Усі учасники тестування при вході пройдуть термометрію. Особи, в яких виявлять температуру тіла понад 37,2 С або ознаки респіраторних захворювань не допустять до пункту тестування.
  • Батькам та стороннім особам заходити на територію закладу заборонено, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.
  • Маршрути учасників визначать заздалегідь, щоб уникнути контакту між групами учасників.
  • Розсаджуватимуть учасників на відстані не менш ніж 1,2 м один від одного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми