У Львові з візитом перебуває кардинал Ватикану (фото). Кардинал Конрад Краєвський відвідав міську Ратушу та освятив територію під будівництво дому для самотніх жінок

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7-%d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%be%d0%bc-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b1%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%94-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bb-2

До теми

Кардинал Конрад Краєвський прогулявся центром Львова

У Львові з візитом перебуває представник Ватикану, кардинал Конрад Краєвський. Він завітав до міста на освячення храму св. Йоана Павла ІІ й території будівництва Дому для самотніх жінок.

Своє гостювання в місті Кардинал розпочав із відвідин Ратуші. Гість з Ватикану зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей міста.

«Аби ми ніколи не закривали собою Бога! З молитвою і благословенням для мешканців прекрасного Львова», – написав у Книзі почесних гостей Львова Кардинал Конрад Краєвський.

Окрім того, кардинал відвідав кілька львівських храмів, прогулявся по площі Ринок та оглянув фермерський ярмарок, що сьогодні запрацював ^(https://zaxid.net/u_tsentri_lvova_vpershe_zapratsyuvav_fermerskiy_yarmarok_n1505184) біля Ратуші.

Потім кардинал освятив територію під будівництво дому для самотніх і бездомних жінок на перехресті вулиць Хлібної-Пимоненка. Домом будуть опікуватимуться Сестри Альбертинки РКЦ.

Візит кардинала Конрада Краєвського до Львова (усі фото Романа Балука)

Зауважимо, що кардинал Конрад Краєвський матеріально долучився до будівництва Притулку для убогих, який зведено на вул. Мазепи.

«Колись на нашій зустрічі мер міста звернувся, щоб ми подумали про соціальні справи. Я сказав, що ми готові. Так і розпочалось, сьогодні ми можемо подивитись на допомогу Альбертинців для бездомних чоловіків. Ця співпраця буде тут також зі сестрами-альбертинками. Всім дякую за цю допомогу. Кожен може допомогти, щоб цей будинок повстав якнайшвидше», — заявив митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми