У Львові з аукціону продали чотири ділянки на Сигнівці

Львівстка міськрада продала на аукціоні чотири ділянки у мікрорайоні Сигнівка. Місто отримало від продажу землі 169 млн грн.

Ідеться пропонад 27 га землі на околиці Львова. Найдорожчий лот – ділянку, площею понад 18 гектарів, продали за 106 млн 95 тис. 194 грн. Заступник керівника управління земельних ресурсів ЛМР Олег Ковалишин зазначив, що місто отримало гроші не лише від продажу ділянок, а й від продажу права оренди на десять років ділянки на вул. Вернадського. Там приватна фірма побудує медичний центр. Місто отримуватиме від оренди землі 2 млн 20 тис. грн на рік.

У міській раді кажуть, що земельні аукціони – це не просто прозорий спосіб наповнити бюджет, а ще й перспективи для Львова.

«Я вважаю, що тут є дуже великий позитив. Тому що, з одного боку, ми наповнюємо міський бюджет. Із іншого боку, ми залучаємо інвесторів, які будуть там відкривати підприємства, створювати робочі місця. Це є дуже позитивно і дуже добре», – каже заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

В аукціоні взяли участь 13 покупців. За словами переможців аукціонів, на придбаних земельних дилянках планують створити індустріальний парк, учасниками якого будуть українські й іноземні інвестори.

«Особливістю буде те, що близько 60% площ у цьому індустріальному парку ^(https://zaxid.net/na_okolitsi_lvova_z_zaluchennyam_investoriv_stvoryuyut_industrialniy_park_signivka_n1498788) – це площі виробничого призначення», – розповів представник компанії «Спарроу індастріз», що придбала дві ділянки, Володимир Калапузяк.

Зазначимо, промислова зона Сигнівка є однією з найбільших у місті. Загальна площа – близько 100 гектарів. Ділянки вже підготували ^(https://zaxid.net/do_promzoni_signivka_u_lvovi_provedut_gaz_i_svitlo_n1486930) для майбутніх підприємств: там замінили інженерні мережі та облаштували тягову підстанцію. Крім того, неподалік відремонтували ^(https://zaxid.net/u_lvovi_vidkrili_vidremontovanu_vulitsyu_kurmanovicha_n1509422) вулицю Курмановича.

Нагадаємо, що торік на торгах місто уже продало 15 га ^(https://zaxid.net/na_auktsioni_z_prodazhu_zemli_u_lvovi_vikupili_dilyanku_pid_budivnitstvo_zavodu_n1476437) у промзоні «Сигнівка» під будівництво заводу. Землю продали за 85,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter