У Львові за кошти громадського бюджету облаштували новий простір. Вартість проекту, за який проголосувало 392 мешканці, — близько 500 тис. грн

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d1%88%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b1%d1%8e%d0%b4%d0%b6%d0%b5%d1%82-2

Тут облаштували зони для занять спортом та відпочинку

У вівторок, 11 серпня, міський голова Львова Андрій Садовий оглянув новостворений простір на вул. Під Голоском, 17 В, який реалізували за кошти громадського бюджету ^(https://zaxid.net/na_gromadskiy_byudzhet_lvova_podali_219_proektiv_na_ponad_209_mln_grn_n1489150). Тут облаштували зони для відпочинку з лавочками й доріжками, а також спортивну зону. Як повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/lviv-changes/280801-miskij-golova-oglyanuv-novostvorenij-gromadskij-prostir-u-mikrorajoni-pid-goloskom) у прес-службі ЛМР, із мешканцями мер обговорив можливість комплексного розвитку відпочинкової зони у мікрорайоні, питання благоустрою прибудинкових територій та створення нових паркомісць.

Вартість проекту «Громадський простір на Під Голоском», який був поданий в межах кампанії громадського бюджету 2018−2019 рр., близько 500 тис. грн. За нього проголосували 392 мешканці. Проект розробили фахівці ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«Це тільки початок, тому що спортивне знаряддя, лавочки — лише перший крок. Ми сьогодні продумали, де ще можна додатково зробити паркомісця, тому що, коли будувався цей будинок, проектанти передбачали тут орієнтовно 30% паркомісць, враховуючи кількість квартир. Практика показує, що має бути хоча би 50% паркомісць, тому знаємо, що це потрібно виправити. Звичайно, цей простір буде збільшений, буде більше можливостей для людей відпочивати і споглядати красивий краєвид», – зазначив Андрій Садовий.

Фото ЛМР

Також мер наголосив на важливості облаштування ще простору з терасами, щоб мешканці мікрорайону мали місце для відпочинку.

«У нас виникла ця ідея через те, що забудовник доволі халатно поставився до простору, в якому нам жити. Був лише один дитячий майданчик, просто засипаний галькою, без жодного дерева. Нам це не подобалось, тому ми вирішили самі собі все придумати та облаштувати. Цей проект, як на мене, класний приклад, коли мешканці будинку ОСББ об’єднуються і вчаться співпрацювати з міською радою і з місцевим бізнесом. Ми будемо продовжувати робити тут красу. У нас ініціативні мешканці, які звільнили частину простору від машин, і ми будемо робити тут простір для дітей. Треба подаватись на громадський бюджет, тому що це цілком реально, і це того вартує», — розповіла Світлана Блінова, авторка проекту.

Під час зустрічі з мешканцями також обговорили питання облаштування прибудинкових територій. Зокрема, міський голова доручив скерувати лист до забудовника, який власним коштом має облаштувати підпірну стіну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter