У Львові запрацював соціальний проект, який об’єднає усіх роботодавців міста

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%b2-%d1%81%d0%be%d1%86%d1%96%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba-2

В післякарантинний час місту Лева потрібне якісне економічне оновлення. Як допомогти підприємцям, які мало не втратили бізнес? Про це всі говорять, але наважуються на переломні кроки одиниці. Інвестиційний фактор відіграє важливу роль, проте є ще один вагомий чинник — професійна команда і добросовісні працівники.

Чому так важливо обрати хорошого працівника?

Хороший працівник забезпечує компанії якісне виконання поставлених завдань, а це означає, на нього можна покладатися, плануючи ті чи інші проекти. Співробітник, якого взяли на посаду помилково, приносить прямі і непрямі збитки підприємству. Тому настільки важливо обирати правильні кадри.

В чому полягає мета соціального проекту для роботодавців?

Не секрет, що сьогоднішній ринок праці зазнає змін, і в такій ситуації роботодавцям також потрібно оновлювати свій підхід до пошуку персоналу, підбору кадрів і відносин з уже існуючим колективом. Якісно змінюватись допоможе соціальний портал відгуків роботодавців про працівників міста Львова.

Проект має на меті дати можливість підприємцям, менеджерам з персоналу і HR спеціалістам більше дізнатися про того чи іншого працівника. Така інформація стане в нагоді при підборі кадрів і оновленні команди в компанії.

Як це працює?

Портал відгуків про працівників працює прозоро і просто: роботодавцю достатньо зареєструватися на сайті work.lviv.ua ^(https://work.lviv.ua/?utm_source=zahid&utm_medium=article&utm_campaign=promo1&utm_content=link&utm_term=registration) і, заповнивши форму, залишити відгук про співробітника. Відгуки інших користувачів є у вільному доступі для всіх хто зареєструвався у проекті як роботодавець та пройшов перевірку.

До слова, усе це безкоштовно. Тому кожен, хто зареєструвався і перевірений на порталі, отримує інформацію про працівників з бази сайту. Залишати відгуки можна на партнерів, підрядників, фрілансерів та кандидатів.

При цьому чим більше відгуків залишає користувач, тим більший внесок він робить у покращення якості підбору персоналу і зміцнення усього бізнесу Львова загалом. А ще на активних користувачів чекає приємний бонус. Про нього — згодом.

Окрім відгуків, про спеціалістів можна скласти характеристику і безкоштовно отримати її на красивому бланку. Як це зробити, в подробицях описано на порталі. Таким чином підприємці Львова мають можливість дізнатися:

• позитивні і негативні сторони спеціаліста, який зацікавив;
• інформацію, де, на яких посадах і наскільки продуктивно він працював;
• яке враження складає працівник від своїх професійних і особистісних якостей.

Проект допомагає кожному роботодавцю обрати найкращого спеціаліста з найбільшою кількістю позитивних відгуків та відмінною характеристикою.

Переваги соціального проекту для роботодавців Львова

Окрім того, що проект прозорий і чесний, він не просто інформує, а й надає можливість покращувати роботу відділів рекрутингу та HR у своїй компанії. Оформивши безкоштовну підписку, роботодавці-учасники спільноти можуть:

• скористатися порадами кваліфікованих спеціалістів у сфері роботи з персоналом;
• отримувати цікаву інформацію з блогу і регулярні новинні розсилки з цінною інформацією;
• у будь-який час переглядати незалежні досьє працівників;
• безкоштовно долучатися до бізнес-зустрічей, які ініціюють і проводять організатори проекту.

І, нарешті, про приємний бонус, який пропонується активним користувачам порталу. Це екслюзивний доступ до цінного відеокурсу і 10 практичних порад сертифікованого HR директора для налагодження HR і рекрутингових процесів у компанії.

Спільнота свідомих роботодавців поповнюється активними учасниками, які роблять наше місто кращим. То ж приєднуйтесь!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter