У Львові закрили магазин через порушення карантину

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d0%bd-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b7-%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%83%d1%88%d0%b5-2

До теми

Протягом понеділка, 8 червня, в усіх районах Львова працювали моніторингові групи

Протягом понеділка, 8 червня, в усіх районах Львова працювали моніторингові групи, що перевіряли суб’єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Через зафіксовані порушення складено 4 протоколи, один магазин закрито, а на діяльність фітнес-клубу скеровано заяву у поліцію​.

Як повідомляє Львівська мерія, у магазині-кафе «Весела бочка» на 7-му Скнилівському провулку складено протокол на продавця-реалізатора магазину, оскільки відвідувачі перебували без масок, столик на дворі був встановлений без дозволу на літній майданчик. Також, відповідно до КВЕД, це не є закладом громадського харчування, однак в закладі знаходилося меню та готові харчові продукти. Ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями протермінована. Відтак, моніторингові групи рекомендували закрити заклад на вул. 7-й Скнилівський провулок.

Моніторингова група також зафіксувала порушення у закладі на вул. Литвиненка – Героїв Крут: там був відсутній дезінфектор, рукавички у продавця, не накриті продукти. Також зафіксовано порушення у магазині «Рукавичка» на вул. Городоцькій, 76. На директора магазину складено протокол. Причина: не проводились заміри температури, продавці були без масок.

Також зафіксовано порушення на вул. Бр. Міхновських, 23 у магазині «Близенько». Протокол складений на адміністратора магазину через відсутність особи, яка вимірює температуру у відвідувачів супермаркету.

Також скерована заява в поліцію щодо діяльності фітнес-клубу на пл. Старий ринок, 8. Інші спортклуби були зачинені.

Посилені перевірки у місті відбуваються третій день поспіль. Це зумовлено зростанням кількості випадків інфікування коронавірусом. До складу моніторингових груп входять працівники райадміністрацій, Держпродспоживслужби та правоохоронців. Посилені рейди проводитимуть і в наступні дні, а при виявленні порушень міська комісія техногенної безпеки прийматиме рішення про накладення штрафів (17-34 тис. грн) чи закриття закладів.

Нагадаємо, що міський голова Львова Андрій Садовий та голова ЛОДА Максим Козицький звернулись до уряду ^(https://zaxid.net/lviv_ta_oblast_zvernulisya_do_uryadu_z_prohannyam_poslabiti_karantin_n1503316) з проханням дозволити послабити карантин, щоб відновити роботу усіх обласних маршрутів у режимі спецперевезень та фітнес-центрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми