У Львові закрився актокінотеатр Kinolife Cinema. Ще один автокінотеатр поки продовжує роботу

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%b2%d1%81%d1%8f-%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%be%d0%ba%d1%96%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%b5%d0%b0%d1%82%d1%80-kinolife-cinema

Автокінотеатр Kinolife Cinema у Львові, який відчинився на парковці «Арени-Львів» 14 травня, завершив сезон.

«Майже два місяці львів’яни відвідували карантинні кінопокази та насолоджувалися можливістю провести час поза домом. Однак, незабаром планується відновлення роботи звичайних кінотеатрів. А це означає, що автокінотеатр цього року виконав свою основну функцію – безпечне дозвілля для городян та гостей міста», – так пояснила ZAXID.NET закриття кінотеатру компанія Kinolife.

Там наголосили, що відкриття звичайних кінотеатрів доволило компанії повернутись до основної діяльності – міжнародної кінодистрибуції.

«Зовсім скоро на великих екранах можна буде побачити найкращі фільми міжнародного кінофестивалю ZIFF, а також романтичні короткометражки з усього світу Love Shorts», – обіцяє Kinolife.

ZAXID.NET також поцікавився, чи після відкриття кінотеатрів працюватиме Автокінотеатр на даху (на території ТВК «Південний»). Як розповів співорганізатор та керівник автокінотеатру на даху Ярослав Микитин, наразі він працює у звичному режимі. Можливо, відкриття кінотеатрів змусить переглянути плани.

Нагадаємо, що зараз у автокінотеатрі на даху можна подивитись фільми «Анна», «Джон Вік 3» та «Очима собаки». На 17 липня анонсовано живий концерт гурту «Мері».

Нагадаємо також, що представники міськради мають перевірити ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_dozvolili_robotu_goteliv_restoraniv_i_sportzaliv_n1504658) готовність кінотеатрів до відкриття. Імовірно, вони зможуть почати працювати 17 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter